Katalog firm dodaj firmę

Plaza - Centrum Handlowe

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Premium

Logo Plaza - Centrum Handlowe

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: 10:00 - 21:00
 • Poniedziałek: 10:00 - 21:00
 • Wtorek: 10:00 - 21:00
 • Środa: 10:00 - 21:00
 • Czwartek: 9:00 - 21:00
 • Piątek: 10:00 - 21:00
 • Sobota: 10:00 - 21:00
 • Niedziela: 10:00 - 20:00

Oferta

Plaza - Centrum Handlowe
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza jest jedynym w Rudzie Śląskiej nowoczesnym centrum handlowym. Na dwóch poziomach naszej galerii znajdą Państwo markowe sklepy, kawiarnie, restauracje, supermarket, kino oraz liczne punkty usługowe. Centrum zajmuje powierzchnię 20 000 m2, a parking pomieści 520 samochodów.
 
 

 
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza zlokalizowane jest przy ul. 1-go Maja, w pobliżu licznych przystanków autobusowych i tramwajowych. Również dojazd samochodem ze wszystkich dzielnic Rudy Śląskiej, a także z Gliwic, Katowic, Świętochłowic i Chorzowa jest bardzo dogodny ze względu na sąsiadujące z ulicą 1-go Maja największe arterie komunikacyjne regionu - autostradę A4 i Drogowa Trasę Średnicową.
 
W części rozrywkowej klienci mogą oglądać najnowsze filmy w 8-salowym kinie Cinema City, a także spotkać się z przyjaciółmi w restauracji, lodziarni czy kawiarence.  Część handlowa to hipermarket CARREFOUR, sklepy z modną odzieżą, bielizną, obuwiem, książkami, kosmetykami, telefonami komórkowymi i biżuterią. W części usługowej znajdą Państwo bank, bankomaty, kantor, aptekę, agencję pocztową, biuro podróży oraz pralnię chemiczną.
 
Centrum prowadzi intensywną działalność społeczno-kulturalną. Staramy się być blisko zainteresowań mieszkańców Rudy Śląskiej, aby w naszym Centrum czuli się komfortowo. Bardzo często odbywają się tu wystawy, koncerty, przedstawienia oraz imprezy okolicznościowe dla klientów w każdym wieku. Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza otwarte jest każdego dnia tygodnia, od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.
 

Galeria

Polecenia i opinie (2) Dodaj opinię

 • Fajne akcje promocyjne i eventy. Jest gdzie spędzić czas i się rozerwać. Dekoracje szczególnie te świąteczne cieszą oko. Podoba mi się.

  Co byś zmienił w firmie?   zawsze problem z parkowaniem ale nie każdy musi parkować pod wejściem...

 • Wszystko na swoim miejscu!!!

Napisali o nas

12następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.