Katalog firm dodaj firmę

Logo Plaza - Centrum Handlowe

Plaza - Centrum Handlowe

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Premium

ul. 1 Maja 310
41-710 Ruda Śląska

Godziny otwarcia: 10:00 - 21:00

 • Poniedziałek: 10:00 - 21:00
 • Wtorek: 10:00 - 21:00
 • Środa: 10:00 - 21:00
 • Czwartek: 9:00 - 21:00
 • Piątek: 10:00 - 21:00
 • Sobota: 10:00 - 21:00
 • Niedziela: 10:00 - 20:00

tel.: 32 344 00 11Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza jest jedynym w Rudzie Śląskiej nowoczesnym centrum handlowym. Na dwóch poziomach naszej galerii znajdą Państwo markowe sklepy, kawiarnie, restauracje, supermarket, kino oraz liczne punkty usługowe. Centrum zajmuje powierzchnię 20 000 m2, a parking pomieści 520 samochodów.
 
Sklepy:

 

 

Usługi, restauracje i rozrywka:

 

 
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza zlokalizowane jest przy ul. 1-go Maja, w pobliżu licznych przystanków autobusowych i tramwajowych. Również dojazd samochodem ze wszystkich dzielnic Rudy Śląskiej, a także z Gliwic, Katowic, Świętochłowic i Chorzowa jest bardzo dogodny ze względu na sąsiadujące z ulicą 1-go Maja największe arterie komunikacyjne regionu - autostradę A4 i Drogowa Trasę Średnicową.
 
W części rozrywkowej klienci mogą oglądać najnowsze filmy w 8-salowym kinie Cinema City, a także spotkać się z przyjaciółmi w restauracji, lodziarni czy kawiarence.  Część handlowa to hipermarket CARREFOUR, sklepy z modną odzieżą, bielizną, obuwiem, książkami, kosmetykami, telefonami komórkowymi i biżuterią. W części usługowej znajdą Państwo bank, bankomaty, kantor, aptekę, agencję pocztową, biuro podróży oraz pralnię chemiczną.
 
Centrum prowadzi intensywną działalność społeczno-kulturalną. Staramy się być blisko zainteresowań mieszkańców Rudy Śląskiej, aby w naszym Centrum czuli się komfortowo. Bardzo często odbywają się tu wystawy, koncerty, przedstawienia oraz imprezy okolicznościowe dla klientów w każdym wieku. Centrum Handlowo-Rozrywkowe Ruda Śląska Plaza otwarte jest każdego dnia tygodnia, od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.
 

Słowa kluczowe: Plaza - Centrum Handlowe, plaza, ch plaza, sklepy, rozrywka, kino, cinema city, zakupy, kręgle, ruda Śląska

Statystyki: 28743 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet Media oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

 •     (2018-02-20)

  Opinia: Fajne akcje promocyjne i eventy. Jest gdzie spędzić czas i się rozerwać. Dekoracje szczególnie te świąteczne cieszą oko. Podoba mi się.

  Co byś zmienił w firmie? zawsze problem z parkowaniem ale nie każdy musi parkować pod wejściem...

 •     (2016-01-12)

  Opinia: Wszystko na swoim miejscu!!!

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Plaza - Centrum Handlowe jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

 •  

  Betonowe przeszkody przed Plazą - po co są?
  Jakiś czas temu przed wejściem do Centrum Handlowego Plaza stanęły betonowe przeszkody. Mieszkańcy zastanawiają się, po co przed drzwiami takie zapory? Odpowiedź jest prosta.

 •  

  Dzień Dziecka 2017 w Rudzie Śląskiej
  Już niebawem najmłodsi będą mieli swoje święto. Gdzie można je zabrać? Jakie wydarzenia odbędą się w mieście z okazji Dnia Dziecka?

 •  

  "Chcemy być sobą"
  Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 7 po raz kolejny zorganizowali dla mieszkańców miasta happening w CH Plaza w Rudzie Śląskiej.

 •  

  Cukierkowe Drzewka wyrosły w centrum handlowym
  Las cukierkowych drzew możemy podziwiać w rudzkim centrum handlowym. Wszystko za sprawą konkursu plastycznego dla przedszkoli. Zobaczcie, jak wyglądał finał konkursu.

 •  

  JUŻ DZIŚ! W CH Plaza Akcja Łatek!
  Przynieś do CH Plaza w Rudzie Śląskiej wszystko to, co odmieni psi los podopiecznych TOZ „Fauna”. Już dziś między 15:00 a 19:00! Czekamy na Ciebie!

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.