Katalog firm dodaj firmę

Schronisko TOZ FAUNA

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Schronisko TOZ FAUNA

ul. Bujoczka 2
41-700 Ruda Śląska

Godziny otwarcia: 10:00 - 17:00 otwarte

 • Poniedziałek: 10:00 - 17:00
 • Wtorek: 10:00 - 17:00
 • Środa: 10:00 - 17:00
 • Czwartek: 10:00 - 17:00
 • Piątek: 10:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00
 • Niedziela: 10:00 - 15:00

tel.: 32 248 03 62

tel.: +48 501 215 284Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Schronisko w Rudzie Śląskiej znajduje się przy ulicy Bujoczka 2. Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami "FAUNA" w Rudzie Śląskiej powstało w 1994 roku i jest organizacją społeczną o charakterze charytatywnym. Cele statutowe stowarzyszenia stanowi ochrona i opieka nad zwierzętami oraz edukacja humanitarna i ekologiczna. Fauna to jedyne schronisko dla zwierząt w Rudzie Śląskiej.

Schronisko dla zwierząt prowadzi zarówno adopcje tradycyjną, głównie psów i kotów, ale także adopcję wirtualną. 
Celem projektu adopcji wirtualnej jest otoczenie opieką zwierząt zagrożonych problemem bezdomności oraz tych które już przebywają w schronisku, ograniczenie niekontrolowanego rozrodu zwierząt poprzez działania zapobiegawcze, takie jak sterylizacja i kastracja. Skuteczna realizacja tych działań pozwalających na efektywną poprawę warunków bytowych zwierząt nie będzie możliwa bez wsparcia osób o dobrych sercach.

Schronisko Ruda Śląska - TOZ "FAUNA" zaprasza do współpracy w ramach organizacji zajęć poświęconych problematyce ochrony i opieki nad zwierzętami, dla przedszkoli i szkół podstawowych.

Zapraszamy do naszego schroniska. Zwierzęta czekają na nowy dom

 

Słowa kluczowe: Schronisko TOZ FAUNA, schronisko ruda śląska, schronisko fauna, toz fauna, fauna, adoptuj psa, zwierzęta, schronisko dla zwierząt, społeczne schronisko, społeczne schronisko dla zwierząt

Statystyki: 27240 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet.pl oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Schronisko TOZ FAUNA jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

 •  

  Psi spacer
  Rudzka „Fauna” zaprasza na kolejny dogtrekking, czyli psi spacer. Już w najbliższą sobotę, o godz. 14.00 wraz ze swoim pupilem będzie można pokonać 12-km trasę po rudzkich szlakach.

 •  

  Porzucili psa przywiązując go do drzewa
  „Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.” Tak mówi art. 1 Ustawy o ochronie zwierząt.

 •  

  Na poważnie o zwierzakach
  Przedstawiciele schronisk dla zwierząt, służb mundurowych, katowickiego Powiatowego Inspektoratu Weterynarii oraz Powiatowy Lekarz Weterynarii w Katowicach wzięli wczoraj w Rudzie Śląskiej udział w konferencji pt. „Praktyczne zastosowanie przepisów ustawy o ochronie zwierząt”.

 •  

  2 psy w zamkniętym mieszkaniu bez opieki przez 10 dni
  W dniu 21.06.2017 r. dyżurny Straży Miejskiej został powiadomiony przez mieszkankę ul. Floriana o dwóch psach pozostawionych w zamkniętym mieszkaniu bez opieki przez 10 dni.

 •  

  Rekordowy "1 procent"
  Ponad 700 tys. zł otrzymały rudzkie organizacje pożytku publicznego z "1 procenta". To najwięcej w historii.

123następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.