Katalog firm

dodaj firmę

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Hutniczym Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek:
  • Wtorek:
  • Środa:
  • Czwartek:
  • Piątek:
  • Sobota:
  • Niedziela:

Oferta

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Hutniczym działa już piąty rok. W tym okresie dzięki środkom uzyskanym w formie darowizny od „Huty Pokój” S.A. , spółek zależnych Huty, a także ofiarności wielu ludzi, mogliśmy pomóc setkom osób potrzebującym, głównie emerytom i rencistom Rodziny Hutniczej. Opiekujemy się także dziećmi, które z różnych przyczyn potrzebują naszej pomocy.
Szanowni Państwo dziękujemy za Waszą dotychczasową ofiarność i bardzo prosimy o dalszą. Wszystkie uzyskane od Państwa środki pochodzące z przekazania 1% z Waszych podatków na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Hutniczym zostją spożytkowane na pomoc osobom potrzebującym. Nasza organizacja opiera się na działalności społecznej, dlatego też żadne środki nie są marnowane lub wykorzystywane na inne cele niż pomoc osobom potrzebującym. Dziękujemy Państwu za zaufanie oraz przekazanie tzw. 1% na nasze Stowarzyszenie.  Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Hutniczym działa już piąty rok. W tym okresie dzięki środkom uzyskanym w formie darowizny od „Huty Pokój” S.A. , spółek zależnych Huty, a także ofiarności wielu ludzi, mogliśmy pomóc setkom osób potrzebującym, głównie emerytom i rencistom Rodziny Hutniczej. Opiekujemy się także dziećmi, które z różnych przyczyn potrzebują naszej pomocy.
Szanowni Państwo dziękujemy za Waszą dotychczasową ofiarność i bardzo prosimy o dalszą. Wszystkie uzyskane od Państwa środki pochodzące z przekazania 1% z Waszych podatków na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Hutniczym zostją spożytkowane na pomoc osobom potrzebującym. Nasza organizacja opiera się na działalności społecznej, dlatego też żadne środki nie są marnowane lub wykorzystywane na inne cele niż pomoc osobom potrzebującym. Dziękujemy Państwu za zaufanie oraz przekazanie tzw. 1% na nasze Stowarzyszenie.

Numer KRS 00000241090

Polecenia i opinie (2)

Dodaj opinię
  • Polecam Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Hutniczym. Wspieram lokalny biznes i korzystam z usług firm z naszego miasta.

  • Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Hutniczym posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Rudy Śląskiej od 2011 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.