Katalog firm dodaj firmę

Szkoła Podstawowa nr 18 im. K. Damrota

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Adres i telefon

ul. Łukasiewicza 7
41-707 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: nieczynne
  • Poniedziałek: 7:30 - 16:00
  • Wtorek: 7:30 - 16:00
  • Środa: 7:30 - 16:00
  • Czwartek: 7:30 - 16:00
  • Piątek: 7:30 - 15:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 18 im. Konstantego Damrota w Rudzie Śląskiej - Kochłowicach

 

„ŚNasza szkoła potrafi przekonać swoich uczniów, że nauka nie jest narzuconym ciężarem, ani ograniczeniem swobody, lecz fascynującą przygodą i kluczem do wolności większej niż dotąd doświadczyliŚ”

 

Nasza strona internetowa: http://www.sp18.com.pl/

 

 

Szkoła Podstawowa nr 18 to nie tylko miejsce do nauki, ale także zabawy i rozwoju osobistego każdego ucznia. Oferujemy naszym podopiecznym wiele zajęć dodatkowych, aktywność sportową, w tym wyjścia na sąsiadujący basen. Od niedawna posiadamy własny plac zabaw dla najmłodszych uczniów.

 

Dzieci biorą aktywny udział w konkursach wiedzowych i artystycznych. Organizujemy przedstawienia, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi. Posiadamy wiele certyfikatów, m.in. jesteśmy Szkołą Odkrywców Talentów czy Szkołą w Ruchu. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

 

Galeria

5 200198 katalog_wpis (pl) redakcja@rudaslaska.com.pl Nowa rekomendacja firmy {#nazwa#} B 0 0 T T N T T T 200198 katalog_wpis (pl) 200198 katalog_wpis (pl) T redakcja@rudaslaska.com.pl RudaSlaska.com.pl Potwierdź dodanie polecenia firmy Witamy, Twoje polecenie firmy {#nazwa#} wymaga potwierdzenia. W tym celu kliknij na poniższy link: {#potwierdz#} Jeśli treść Twojego polecenia jest zgodna z regulaminem, zostanie opublikowana w portalu. Zapraszamy Cię do polecania innych firm w portalu RudaSlaska.com.pl: {#link_katalog#} -- Pozdrawiamy, Redakcja portalu RudaSlaska.com.pl www.rudaslaska.com.pl https://silesia.info.pl/pdf/polecenie.php?portal=UnVkYVNsYXNrYS5jb20ucGw%3D&id_wpisu=MjU5
3 data_publikacji_desc 200120 informacja (pl)

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.