Wiadomości z Rudy Śląskiej

29-letni agresor znęcał się fizycznie nad konkubiną! Kobieta przerwała milczenie!

 • Dodano: 2021-11-05 14:00

Policjanci z rudzkiej „dwójki” zatrzymali mężczyznę, który znęcał się nad konkubiną. Kobieta poprosiła o pomoc, bo nie mogła znieść piekła, jakie urządził jej partner. Agresor został zatrzymany w policyjnym areszcie, a wkrótce o jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

Domowemu agresorowi grozi nawet 5 lat więzienia

W czwartkowy wieczór policjanci zostali wezwani do jednego z domów na terenie Wirku. Bezradna 31-letnia kobieta poprosiła policjantów o pomoc, gdyż jej agresywny partner groził jej i znęcał się nad nią fizycznie. Policjanci skorzystali z dostępnych narzędzi do przeciwdziałania przemocy i zatrzymali 29-letniego agresora. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. W zapewne jeszcze dziś usłyszy zarzuty znęcania się nad konkubiną.

Prokurator może zadecydować, że 29-latek będzie musiał opuścić mieszkanie i nie będzie mógł kontaktować ani zbliżać się do ofiary. Za przemoc domową grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Jula

  ojj tam oj tam

 • Karol

  Byle ma chłopa,a potem płacz.

 • Ewa

  Zapewne to nie byl pierwszy raz bo zadna nie zglosi takiego 'incydentu' od razu na policje... ale skoro baby są głupie i tkwią w takich związkach to same są sobie winne!!! cóz łobuz kocha najbardziej

 • Maria

  Nietrafione porównanie. Łobuz a bandyta, trzeba umieć rozróżnić.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.