Wiadomości z Rudy Śląskiej

9 śmiałków na ratunek zwierzakom. Wspierają budowę schroniska Arkadia!

  • Dodano: 2021-12-01 13:15, aktualizacja: 2021-12-02 10:15

9 śmiałków SkazanychNaSzołŻech postanowiło w wyjątkowy sposób wspomóc budowę schroniska Arkadia w Pszczynie. Już 11 grudnia wyruszą z Chebzia w wyjątkową podróż ku źródłom Zagłymbjo.

Kolejna wspaniała akcja dla zwierzaków

Członkowie Loży Masorza postanowili zaangażować się w budowę pszczyńskiego schroniska Arkadia w dość nietypowy sposób. 9 śmiałków, w tym kilku pochodzących z Rudy Śląskiej, pokona aż 50 kilometrów, aby zebrać fundusze na schronisko. Wystartują już 11 grudnia, z dzielnicy Chebzie, aby przejść przez Bytom, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Sosnowiec i Katowice oraz powrócić do Rudy Śląskiej.

Na trasie ci wyjątkowi wolontariusze będą zbierali pieniądze do puszek, które zostaną przekazane do Fundacji „Zwierzęca Arkadia”.

Cel bardzo szczytny!

"Rajza do Zagłymbjo, celem uberbudowy Arkadii" to wyjątkowa akcja, dzięki której wiele bezdomnych zwierząt z okolic Pszczyny zyska nowe schronienie. Za oknem robi się coraz chłodniej, a wiele psów i kotów nie ma się gdzie podziać – dzięki budowie nowego schroniska, będzie można zapewnić im odpowiednią opiekę, z czego zdają sobie sprawę członkowie Loży Masorza. 

Aby wesprzeć budowę schroniska, można wpłacić symboliczną kwotę na internetową zbiórkę!  
 

Komentarze (3)    dodaj »

  • Obserwator

    Najlepiej obowiązkowo sterylizować psy i koty nie przeznaczone do hodowli to wtedy nie będzie bezdomnych zwierząt ! Miasto corocznie powinno przeznaczyć pulę pieniędzy na bezpłatną sterylizację zwierząt dla ubogich mieszkańców .

  • stary

    sterylizować tych co narobią dzieci i nie mają za co wychowywac bo potem tacy wyciagaja ręce po 500 + zamiast uczciwie zarobic

  • mieszkanka

    Nic nie byda wspierać, kilka razy byłam w Faunie z kocami ręcznikami i karmą wzieli z łaską. Następna wizyta przed świętami ale w Biskupicach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również