Wiadomości z Rudy Śląskiej

Bezpłatne zajęcia jogi w Rudzie Śląskiej. Sprawdź szczegóły

  • Dodano: 2024-06-04 07:45, aktualizacja: 2024-06-04 08:45

Synergia Pracownia Ciała i Umysłu w Rudzie Śląskiej zaprasza na plenerowe zajęcia jogi, które odbywać się będą w każdą niedzielę wakacji, od 7 lipca do 25 sierpnia 2024 roku. Spotkania będą miały miejsce na świeżym powietrzu, na głównej murawie, a w razie niepogody na zadaszonych kortach tenisowych. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9:00 i trwają około 1 godziny i 15 minut. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, a uczestnictwo nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Plenerowe zajęcia jogi

To już drugi rok, kiedy Synergia Pracownia Ciała i Umysłu organizuje te inspirujące spotkania, skierowane do wszystkich miłośników zdrowego stylu życia oraz osób pragnących zadbać o swoją kondycję fizyczną i psychiczną. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, aby były dostępne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych adeptów jogi. Nauczyciele zadbają o to, aby poziom trudności był dostosowany do możliwości każdego uczestnika, dzięki czemu każdy może czerpać korzyści z praktyki jogi.

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję praktykować różne formy jogi, koncentrując się na oddechu, medytacji oraz ćwiczeniach fizycznych, które poprawiają elastyczność, siłę i równowagę. To doskonała okazja, aby odprężyć się, zredukować stres i naładować baterie w otoczeniu przyrody.

Organizatorzy proszą o zabranie własnych mat do jogi, aby zapewnić sobie komfort podczas ćwiczeń.

Na regularnych zajęciach ćwiczyć mogą osoby zdrowe, bez przeciwwskazań lekarskich. Osoby z problemami zdrowotnymi zobowiązane są poinformować o nich nauczyciela przed rozpoczęciem ćwiczeń, jak również w trakcie ich trwania, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności. Prowadzący nie bierze odpowiedzialności za negatywne skutki dla zdrowia ćwiczeń. Nauczyciel ma prawo odmówić wstępu na praktykę osobie, co do której ma podejrzenia o przeciwwskazania lekarskie do ćwiczeń. Kobiety są zobowiązane do informowania nauczyciela prowadzącego zajęcia o ciąży. W zajęciach mogą uczestniczyć kobiety, które posiadają zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do ćwiczeń. Jeżeli dana kobieta nie poinformowała o ciąży instruktorka i nie posiada zaświadczenia, nauczyciel ma prawo odmówić wstępu na praktykę -  przestrzegają organizatorzy.

Zapraszamy na praktykę rożnych form jogi. Zajęcia są dla wszystkich, którym zależy na dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Nie musisz posiadać doświadczenia w praktyce jogi, poziom będzie dostosowany do każdego uczestnika - zachęca Synergia Pracownia Ciała i Umysłu w Rudzie Śląskiej.

Informacje szczegółowe:

  • Data rozpoczęcia: 7 lipca 2024
  • Godzina: 9:00
  • Lokalizacja: Burloch Arena
  • Termin zakończenia: 25 sierpnia 2024
  • Koszt: bezpłatne
  • Organizator: Synergia Pracownia Ciała i Umysłu

Przyjdź i doświadcz harmonii ciała i umysłu w otoczeniu przyrody!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również