Wiadomości z Rudy Śląskiej

Dzisiaj przy Zespole Szkół nr 1 w Nowym Bytomiu została otwarta strefa crossfit

  • Dodano: 2019-10-29 14:15, aktualizacja: 2019-10-30 11:44

Dzisiaj przy Zespole Szkół nr 1 w Nowym Bytomiu została otwarta strefa crossfit. Dzięki niej uczniowie będą mogli w urozmaicony sposób spędzać lekcje wychowania fizycznego. Strefa powstała w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 i przy okazji będzie służyć także okolicznym mieszkańcom.

Bardzo się cieszę, że spotykamy się dzisiaj w tym miejscu. Strefa crossfit, którą dzisiaj otwieramy, została zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego. Chciałbym serdecznie podziękować Wam wszystkim za to, że postanowiliście zgłosić taki pomysł do Budżetu Obywatelskiego i na niego zagłosowaliście. To była bardzo dobra inicjatywa. Trzeba wykorzystywać te możliwości, jakie daje nam właśnie Budżet Obywatelski - mówił wiceprezydent Michał Pierończyk.

W ramach inwestycji na boisku szkolnym położono bezspoinową syntetyczną nawierzchnię oraz zamontowano urządzenia sportowe typu street workout składające się z systemu drążków, poręczy, drabinek oraz ławeczek, które umożliwiają przeprowadzenie treningu crossfit.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Rudolf

    jeszcze zrobcie jakies ławki żeby loszk miały gdzie siedzieć i podglądać ćwiczących dzidowców ;))

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.