Wiadomości z Rudy Śląskiej

Halemba: 36-latek znęcał się nad żoną!

 • Dodano: 2020-11-04 06:00, aktualizacja: 2020-11-04 10:20

Policjanci z rudzkiej „piątki” zatrzymali mężczyznę, który znęcał się nad żoną. Kobieta poprosiła o pomoc, bo nie mogła znieść piekła jakie urządził jej mąż. Agresor został zatrzymany w policyjnym areszcie, a decyzją prokuratora ma opuścić mieszkanie i nie zbliżać się do żony.

W ubiegłą niedzielę rano policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań na terenie Halemby

Bezradna 35-letnia kobieta poprosiła policjantów o pomoc, gdyż jej agresywny mąż groził jej i znęcał się nad nią fizycznie. Policjanci zatrzymali 36-letniego agresora. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. W poniedziałek usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną. Prokurator zadecydował, że agresor ma opuścić mieszkanie i nie może kontaktować ani zbliżać się do żony. Za przemoc domową grozi mu nawet do 5 lat więzienia. Aby pomoc 35-latce była długofalowa, policjanci wdrożyli już procedurę „Niebieskiej karty”, dzięki której będzie mogła liczyć na wsparcie różnych instytucji.

Komentarze (7)    dodaj komentarz »

 • Piotr

  Witajcie a co powiecie na to jak dostaje facet zarzuty o przemocy w rodzinie by żona tylko dostała rozwód?

 • Marta

  kolejny hanys pokazał swą siłe na kobiecie a założe sie ze do faceta by nie podskoczył patologiczny tchórz, zamknąć i w ZK juz mu wytłumaczą ze na kobiete nie podnosi sie reki

 • Hanys

  3/4 ludzi mieszkających w Rudzie Śląskiej to GOROLE mało już u nos prawdziwych Hanysów . Tak że ochlon , bo prawdziwy Hanys mo 3 wartości rodzina , Bóg , robota

 • Tomasz

  Hanys...a może jednak gorol ?

 • chop ślongwa

  Absolutnie nie bronię, ba, zdecydowanie potępiam faceta znęcającego się nad kobietą. Tak samo potępiłbym kobietę znęcającą się nad facetem. Sądzę, że rodzina oraz sąsiedzi najlepiej wiedzą co rozgrywało się w tych czterech ścianach... Inną kwestią jest to, że wiele kobiet "wyłudza" w ten sposób mieszkania. Zdarza się, że w związku, w którym się układa a kobieta znajdzie sobie nowego partnera dochodzi do kombinowania... jak ustawić swoją przyszłość kosztem aktualnego faceta (Eksmisja na podstawie art. 13 ust. 2 ustawy o ochronie praw lokatorów). Jeszcze raz podkreślam, że nie wiem jak wygląda opisana sytuacja od "kuchni". Jedynie nadmieniam, że wprowadzono szereg "udogodnień" pozwalających eksmitować faceta w zasadzie tylko na "gębę poszkodowanej". Polecam poczytać artykuły i opracowania nt. tego jak kobiety w Hiszpanii i Holandii doszły do perfekcji w eksploatacji mężów. W Hiszpanii eksmisja faceta pod byle pozorem jest standardem, a w Holandii w 2019 odnotowano wzrost pozwów o ponad 30% z powodu zmian w prawie alimentacyjnym (do roku 2019 max. 12lat a od 2020 max. 5 lat na wypłacanie świadczeń osobie gorzej uposażonej). Dlatego nie dziwmy się, że jest coraz mniej ślubów i coraz więcej rozwodów. Dzisiejsze małżeństwo to dla faceta jedynie obowiązki, kontrole i ostracyzm w trudnych chwilach a dla kobiety możliwości i pełne wsparcie społeczne w razie problemów.

 • Polka

  A gdzie aktywistki od praw kobiet!!!One tylko krzyczą aby bezbronnych zabijać, a jak naprawdę kobieta potrzebuje pomocy to ich nie ma, boją się agresywnego faceta.Biedna ta kobieta, współczuję jej.

 • Pracownik listopadowy

  A gdzie policja, gdzie rząd, gdzie prezydent miasta, gdzie straż miejska, gdzie minister zdrowia, gdzie szef MON, gdzie byliście wszyscy ludzie? Można długo wymieniać, co nie zmienia faktu, ze twój argument jest skrajnie idiotyczny.

  • Pracownik listopadowy
   2020-11-05 16:02
  • Ocena:
  • odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.