Wiadomości z Rudy Śląskiej

Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował na Rudzie – co się stało?

 • Dodano: 2020-02-19 16:15

Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował dzisiaj niedaleko ul. Wolności na Rudzie. Interwencja związana była z wypadkiem przy termomodernizacji jednego z budynków. 

Jak informuje rzecznik rudzkiej Komendy Miejskiej Policji, jeden z pracujących przy termomodernizacji mężczyzn w pewnym momencie uległ drobnemu wypadkowi – zauważył to jeden z mieszkańców, który będąc przekonanym, że mężczyzna ten spadł z rusztowania - wezwał pomoc. 

Jak się jednak okazało, mężczyzna uderzył się co prawda przy pracy, ale nic mu się nie stało. Sam nie skarżył się na żadną dolegliwość, a badanie lekarskie również nie wykazało żadnego uszczerbku na zdrowiu. Wezwane na miejscu służby, a więc helikopter LPR, straż pożarna i policja, nie musiały de facto interweniować. 

Za informację o lądowaniu helikoptera serdecznie dziękujemy naszemu czytelnikowi. 

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • observer

  Skoro przyzwyczailiśmy się już do każdorazowego wzywania helikoptera do każdego wypadku, to może zlikwidujmy Pogotowie Ratunkowe w Rudzie śl.?

 • Binia

  Ciekawe czy ktoś za to beknie...?

 • Zażenowana

  Szkoda, że tyle gapiów nie było jak mojej koleżance w walentynki auto skasował jakiś ciężarowy samochód, pewnie nic to nie ma wspólnego z remontem bloku, obok którego samochód stał zaparkowany. Oczywiste, że nikt nic nie widział a dziewczyna ma nowy samochód zniszczony .

 • Rudzianka

  Najgorsze jest rysowanie dowodów wręcz karalne

 • Woah

  To teraz już od razu wysyła się helikopter?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.