Wiadomości z Rudy Śląskiej

In-nY Dom Kultury zaprasza na warsztaty fotograficzne

  • Dodano: 2019-02-06 07:00, aktualizacja: 2019-02-06 07:17

In-nY Dom Kultury zaprasza wszystkich, którzy mają aparat fotograficzny i chcieliby go w pełni wykorzystać na Inne Fotograficzne Warsztaty - „Podstawy fotografii i obsługi aparatu fotograficznego”.

Na zajęciach weźmiecie swoje aparaty w dłoń i pod okiem instruktora, w praktyce poznacie podstawowe zagadnienia z zakresu fotografii oraz możliwości wykorzystania swojego aparatu wykonując ciekawe ćwiczenia fotograficzne. Zobaczycie co należy zrobić, aby zdjęcia były ciekawe, intrygujące i świetnie się prezentowały. Do dyspozycji Kursantów udostępniamy tła fotograficzne, oświetlenie studyjne i inne sprzęty. Najważniejsze jednak jest to, że podczas ćwiczeń dostaniecie wskazówki  jak zrobić zdjęcia w różnych okolicznościach tak, aby wzbudzały zachwyt u oglądających.

Warsztaty podstawowe to cykl 6 spotkań po 2 godziny, które będą odbywać się w In-nYm Domu Kultury we wtorki o godzinie 18.15 począwszy od 05.03.2019r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem 32 707 33 31 od poniedziałku do piątku w godz. 13.00- 19.00, lub bezpośrednio u prowadzącego warsztaty pod nr tel. 501-701-966

Zapraszamy też do odwiedzenia strony warsztatów na Facebooku: https://www.facebook.com/InneFotograficzneWarsztaty/  - można tu zobaczyć jak wyglądały poprzednie edycje warsztatów i zadowolone miny kursantów, z których większość po ukończeniu kursu podstawowego została na kursieTematycznym - Kreatywnym.

Uważamy, że to jest dla nas największą nagrodą i najlepszą rekomendacją!

In-nY Dom Kultury zaprasza na warsztaty fotograficzne

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również