Wiadomości z Rudy Śląskiej

Joanna Mrozek dostała się do finałowej "czternastki" programu "MasterChef"!

 • Dodano: 2020-09-08 13:00, aktualizacja: 2020-09-14 12:17

Joanna Mrozek dostała się do finałowej "czternastki" programu "MasterChef"! Rudzianka zachwyciła jury fondantem czekoladowym z sosem malinowym.

To wyjątkowa edycja MasterChefa. Z powodu pandemii koronawirusa pierwsze eliminacje zostały przeprowadzone przez Internet. 90 kucharzy przeszło dwa pierwsze etapy castingu. Następnie w wyniku głosowania internauci wybrali trzy osoby, które przeszły dalej. Byli to: Kacper Lach. Iwona Kurczak i Tomasz Grabowski. Jurorzy dopełnili stawkę osiemnastoma kucharzami - łącznie 21 osób dostało możliwość wejścia do kuchni MasterChefa i powalczenia o fartuch!

Podczas pierwszego odcinka kucharze amatorzy musieli udowodnić, że naprawdę umieją gotować. Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran dali im z pozoru tylko łatwe zadania - w 45 minut musieli przygotować swoje popisowe, ulubione danie! Uczestnicy gotowali kilkuosobowymi grupami. Wśród nich była Joanna Mrozek z Rudy Śląskiej, która zachwyciła jurorów fondantem czekoladowym z sosem malinowym. Tym daniem wywalczyła sobie miejsce w "szczęśliwej czternastce".

- To było doskonałe [...]. Tak drugiego dobrego fondant w tym programie dawno nie jadłam - skomentowała Anna Starmach, jurorka "Masterchefa".

Pochodząca z Rudy Śląskiej, Joanna Mrozek ma 36 lat i pracuje jako sprzedawca na stacji paliw, ale gotowanie jest jej prawdziwą pasją. Kocha gotować zwłaszcza dla męża. Jak sama mówi, decyzja o wzięciu udziału w programie była spontaniczna.

- Z jednej strony była to spontaniczna decyzja, bo namówiła mnie do tego sąsiadka po spróbowaniu przygotowanego przeze mnie ciasta. Potraktowałam to jednak z przymrużeniem oka. Z drugiej strony zawsze byłam fanką "Masterchefa", a nawet oglądałam powtórki wszystkich edycji programu. W tym roku castingi są przeprowadzane online, więc może to pomogło mi w przełamaniu oporów. Później już wszystko potoczyło się samo. Koleżanka podesłała mi link z formularzem zgłoszeniowym. Wypełniłam go i ostatecznie do wysłania e-maila przekonał mnie mąż. Już następnego dnia dostałam informację, że ekipę "Masterchefa" zaciekawiło moje zgłoszenie. W ten sposób przeszłam do castingów online - mówiła Joanna Mrozek dla Wiadomości Rudzkich.

Kulinarny talent Joanny Mrozek możecie śledzić na jej oficjalnym profilu na Instagramie. 

Zobacz także

Komentarze (6)    dodaj komentarz »

 • Michelle Eboa

  Chcę, żebyś wykorzystał tę okazję, aby poznać wielkiego rzucającego zaklęcia i zakochanego konserwatora magicznej miłości. chubygreat.com dzięki swojej czarnej magii czyni cuda na całym świecie. Pochodzi z Afryki i pomagał ludziom na całym świecie. jeśli masz problemy z życiem małżeńskim, romansem, chcesz odzyskać swojego byłego kochanka, chcesz wygrywać gry online, potrzebujesz promocji w swoim miejscu pracy, szybko skontaktuj się z chubygreat, podając jego dane WhatsApp 2348165965904 lub wyślij e-mail na adres chubygreat@gmail.com , jest zawsze dostępny, aby pomóc w tej sytuacji.

 • Michelle Eboa

  Chcę, żebyś skorzystał z okazji, aby poznać wielkiego rzucającego zaklęcia i zakochanego konserwatora magicznej miłości. chubygreat.com dzięki swojej czarnej magii czyni cuda na całym świecie. Pochodzi z Afryki i pomagał ludziom na całym świecie. jeśli masz problemy z życiem małżeńskim, romansem, chcesz odzyskać swojego byłego kochanka, chcesz wygrywać gry online, potrzebujesz promocji w swoim miejscu pracy, szybko skontaktuj się z chubygreat, podając jego dane WhatsApp 2348165965904 lub wyślij e-mail na chubygreat@gmail.com , jest zawsze dostępny, aby pomóc w tej sytuacji.

 • ehs

  Super, gratulacje! :)

 • Bzdet

  Co za bzdety... nie wolno się tulić, ale potem wszyscy ściskają się na jednym zdjęciu i nic nikomu nie ma:)

 • jo

  Brawo :) Powodzenia :) a w finale gumiklyjzy modro kapusta i rolada :D

 • Bob budowniczy

  Gratulacje. Śląsk górą!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.