Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolejne "Kino dla Kobiet" za nami!

 • Dodano: 2019-01-25 22:30

Raz w miesiącu Kino Patria otwiera się tylko dla płci pięknej. W piątek 25 stycznia odbyło się tu kolejne Kino dla Kobiet. Jak zawsze rudzianki mogły bezpłatnie skorzystać z różnych zabiegów upiększających oraz wysłuchać ciekawych prelekcji.

- Jest świetnie! Zresztą jak zawsze. Co miesiąc przychodzę tu razem z moją mamą i siostrą. Możemy odpocząć w miłym towarzystwie przy dobrym filmie - mówiła pani Weronika z Rudy.

Uczestniczki imprezy mogły m.in.: zadbać o włosy, paznokcie i skórę. W kinie na Chorzowskiej swoje prezentacje przygotowały także różne firmy m.in.: A&J Partners, 2AFit, Karmama, Provence Beauty oraz restauracja Tu Lis Ma Nore. Dodatkowo panie mogły wysłuchać wykładu dra hab. n. med. Wojciecha Cnoty - ordynatora Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Tym razem ordynator przybliżył paniom zebranym na widowni temat menopauzy. Gościem specjalnym imprezy był Mateusz Sobecko - zwycięzca programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Na zakończenie spotkania wyświetlono film "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3".

Komentarze (5)    dodaj »

 • kupa śmiechu

  Cześć pań już jest na rauszu. Moja Hilda przyszła wstawiona do domu. Na nóżkach to się ledwo co trzymała. A te napoje wyskokowe to za darmo tam piją?

 • lili

  Ja i lifting tyż za darmocha.

 • kobieta

  to chyba Hilda byłą w innym kinie :) bo wczoraj nie było jej z nami

 • lila

  Hilda ło łosmy wylazła z kina z tym przystojniakiym z drugiego zdjyńcia ;)

 • Krystyna

  Brawo -Przyszłość Należy Do KOBIET,,,,,,,,TAK TRZYMAĆ

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również