Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolejny ogród śniadaniowy za nami!

  • Dodano: 2018-07-14 16:00

Dzisiaj w ogrodach Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty odbyła się druga w tym roku impreza z cyklu „ogród śniadaniowy”. Na gości, tych najmłodszych i nie tylko, czekała cała masa atrakcji.

Dzieci mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych, grach, zabawach, tańcach i różnych konkursach. Duże zainteresowanie najmłodszych mieszkańców naszego miasta wzbudził wóz strażacki, do którego mogli wejść i poczuć się jak prawdziwi strażacy w akcji. Dorośli mogli m.in. skosztować pysznych śniadań przygotowanych na tę okazję przez Pub Druid oraz przekonać się dzięki specjalnym okularom jak de facto widzi świat człowiek pod silnym wpływem alkoholu lub narkotyków.

- Jest super! Trochę się obawiałam, bo rano pogoda była niepewna i wiał dosyć mocny wiatr ale na szczęście nie pada. Moim pociechom bardzo się tutaj podoba. Przybyło wiele rodzin z dziećmi więc mają się z kim bawić. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Przed chwilą oglądaliśmy wóz strażacki, a teraz idziemy potańczyć. To świetna alternatywa dla rodziców z dziećmi, którzy nie wybierają się na wakacje albo mają je już za sobą - mówiła pani Katarzyna - mama Tomka i Kacpra z Nowego Bytomia.

Ogrody śniadaniowe będą się odbywały w każdą sobotę lipca od godziny 11:00 do 13:00! W przyszłym tygodniu na najmłodszych będą czekali rycerze i postaci żywcem wyjęte z średniowiecza.

Kolejny ogród śniadaniowy za nami!


Źródło: Redakcja

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.