Wiadomości z Rudy Śląskiej

Kolizja na skrzyżowaniu 1 Maja i Kokota

 • Dodano: 2024-03-05 11:00

Dziś, 5 marca przed godziną 7:00 rudzkie służby otrzymały zgłoszenie o kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Kokota.

Kolizja na 1 Maja/Kokota

Jak informuje st. kpt. mgr inż. Maciej Małczak, Komenda Miejska PSP w Rudzie Śląskiej otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 6:43. 

- Doszło do kolizji dwóch pojazdów. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nie było poszkodowanych. Nie było wycieków z pojazdów. Po konsultacji z policją usunęliśmy pojazdy z jezdni w celu udrożnienia ruchu – mówi oficer prasowy KM PSP w Rudzie Śląskiej.

W wyniku kolizji występowały chwilowe utrudnienia – pojazdy zostały szybko usunięte z drogi, dzięki czemu udrożniono ruch.

Komentarze (6)    dodaj »

 • Mieszkaniec

  Jeżeli Komuś zależy na poprawie bezpieczeństwa to proponuje zlikwidowanie zielonej strzałki. Aż tyle i tylko tyle. Ludzie żyją w ciągłym biegu, działają automatycznie, kierowca widzi, że ten obok rusza i pojawia się niebezpieczne zdarzenie. W tym miejscu to standard. Można wszystko zwalić na kierującego ale każdy miewa czasami słabszy dzień. Oczywiście dla przeciwników takiej zmiany odpowiem od razu: oczy się wielu otworzą jak zacznie działać system kamer, który również wyłapuje niestosowanie się do zielonej strzałki, czyli obowiązkowe zatrzymanie pojazdu albo jeszcze gorzej przejazd po zatrzymaniu i ruszeniu w momencie jak strzałka zgaśnie. Zaboli. Pozdrawiam

 • Mieszkanka

  Gdzie ta rzekoma poprawa bezpieczeństwa dzięki kamerom? Żałosne!

 • ABC

  Nieudacznicy w formie.

 • Mieszkanka

  Nie ma to jak poprawa bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu. Te kamery nic nie dały w poprawie? Ojej, a nie tak dawno był chwalebny artykuł, jak to te kamery poprawiają bezpieczeństwo.

 • ZET

  Ale z ciebie muł, czytaj ze zrozumieniem.

 • Rudzianin

  Czytanie ze zrozumieniem nie boli :) Tekst był o tym, że kamery się przydają. One jeszcze nawet nie działają...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również