Wiadomości z Rudy Śląskiej

Krzysztof Mejer złożył listy poparcia dla swojej kandydatury na prezydenta miasta

 • Dodano: 2022-08-16 17:45

Krzysztof Mejer, kandydat na prezydenta Rudy Śląskiej, poinformował dziś, że składa  w miejskiej komisji wyborczej listy poparcia, co pozwoli na formalne zarejestrowanie jego kandydatury. 

- Dziś oddajemy listy poparcia dla mojej kandydatury. Oddajemy je oczywiście w wymaganej ilości oraz ze sporą rezerwą podpisów. Ale nie o ilość tu przecież chodzi, a o to,  jaką możliwość spotkań i rozmów dał ten element procesu wyborczego - powiedział Mejer. - To też dzisiaj pierwszy krok, by po wyborach Otwarty Sztab Obywatelski przeobraził się w Obywatelskie Forum Mieszkańców, które wystawi w następnych wyborach jako ruch społeczny mieszkańców, nie polityczny, kandydatów do Rady Miasta. I tu uwaga - nie tylko nie polityczny, ale też bez podziałów na rudzian, którzy się tu urodzili i tych, którzy tu przybyli, założyli rodziny. I tu uwaga nie tylko nie polityczny, ale też bez podziałów na rudzian, którzy się tu urodzili i tych, którzy tu przybyli, założyli rodziny - dodał kandydat.

Tym samym Krzysztof Mejer odniósł się do wcześniejszych wypowiedzi byłych współpracowników i zastępców śp. prezydent Grażyny Dziedzic. 

- Przez 12 lat ukrywali się najwyraźniej przed naszą szefową ze swoimi poglądami. Przepraszam za nie wszystkich rudzian, a szczególnie tych, których członkowie rodzin nie urodzili się w Rudzie Śląskiej. Jest mi po prostu wstyd! Pani prezydent też się tu nie urodziła. Była z Bytomia, a mimo tego całe serce i życie oddała naszemu miastu. Dziś mijają dwa miesiące od jej śmierci. Tymczasem odnoszę wrażenie, że niektórzy już o niej zapomnieli i o tym, co dla nas zrobiła - mówił Mejer.

Krzysztof Mejer poinformował, że chce kontynuować dzieło śp. Grażyny Dziedzic. 

- Chcę kontynuować dobry kierunek, jaki kiedyś obraliśmy wszyscy wspólnie z panią prezydent, chcę kontynuować, ale też nanosić na bieżąco niezbędne korekty. Nie wyrzekam się tej drogi dla potrzeb chwili, bo dobry kierunek to Ruda Śląska - zakończył kandydat.

Komentarze (32)    dodaj »

 • RR

  Pan Mejer, szara eminencja śp. G.Dziedzic. Niedouczony, bez kompetencji, nigdy miał szans zostania nawet radnym. Pani Poloczek...czyżby kolejna kobieta do rozkochania na jego liście?! Serio to ani Mejer, ani Pierończyk...będzie w UM to co było. Wesoły....gdyby nie jego PISowska kariera byłby idealny. Kaczyński strzelił mu w kolano, no i jego głos przeciwko nauczycielom. Panie Wesoły pora odseparować od PIS!!!!

 • boluś

  Tfuj ! Majer jego mać !

 • Działkowiec

  Czas na wielkie zmiany w Urzędzie Miasta,tylko MAREK WESOŁY !!!

 • Też dzialkowiec

  Tylko nie on!!!

 • Profesjonalny Rudzki menedżer

  Zabawna pani Mario, chyba sama pani na trzeźwo nie wierzy w to co pani pisze !! Mejer to najsłabszy Wice w Rudzie w ostatnich ..min.30tu latach !!! Kojarzy sie tylko - a to już jego dramat i tragedia - z szaleńczym forsowaniem w naszym mieście budowy spalarni śmieci w technologii francuskiej ZABRONIONEJ OD 20 LAT WE FRANCJI, DO ZREALIZOWANIA TYLKO W DAWNYCH KRAJACH POKOMUNISTYCZNYCH, ŻADEN KRAJ EUROPY ZACHODNIEJ TAKIEJ TECHNOLOGII BY NIE ZASTOSOWAŁ !!! Mądre rudzkie spoleczenstwo rozpędziło to wesołe towarzystwo kieleckie razem z Mejerem !! A może napisze pani jakim podmiotem gospodarczym, z jakim rezultatem ekon.finansowym w gospodarce zarządzał obywatel Mejer !!! Pani satyryczne wpisy tylko w istocie rozbawiają !!!

  • Profesjonalny Rudzki menedżer
   2022-08-18 22:47
  • odpowiedz
 • Rudzianin

  Panie kandydacie Marku Wesoły. Jeśli takie totalne PRZYGŁUPY jak "piswonzrudy" będą głosować na satyrycznego kandydata Mejera popieranego przez tak potwornie skompromitowana w Rudzie w latach 2001 - 2010 rudzka PO i gospodarczego parodyste Tuska, to ma pan już wygrane wybory i to w pierwszej turze !! Bowiem takich PRZYGLUPOW jest niewielu !! Rudzianie mając do wyboru głosowanie na rudzkiego patriotę Wesołego lub na " NAJWIEKSZY BŁĄD KADROWY ŚP DZIEDZIC " - Mejera mogą dokonać tylko jednego wyboru - głosować na patriotę WESOŁEGO !!! Gratulacje już więc teraz panie Wesoły !!!

 • Ruda

  No nie wierzę... w Rudzie jednak "beton", ci mądrzejsi stąd wyjechali

 • Mieszkaniec

  Jeśli ten pan wygra to mieszkancy mogą szykować się na podwyżki śmieci wody i podatku od nieruchomości to pewne! Chcę przypomnieć woda jedna z droższych w Polsce śmieci również sam pan Meher do tego namawiał. Przemyślcie Rudzianie na kogo chcecie głosować bo ten pan to tylko ładnie w mediach się prezentuje. Żeby od stycznia nie było płaczu jak to wszystko podrożało.

 • Mirosława

  Mieszkaniec-wysokość opłat za: 1.dostarczoną wodę i odprowadzenie ścieków2. Wywóz odpadów (śmieci)3. Opłaty z tytułu podatku od nieruchomosciNa wniosek Prezydenta Miasta Ruda Śląska w formie Uchwał Rady Miastaakceptują Radni Miasta Ruda Śląska.

 • piswonzrudy

  Mejer, pogoń tego Wesołego, bo na jego morde to już patrzeć nie idzie.

 • Maria Kowalska

  Panie Krzysztofie, nie jestem zdziwiona ilością zebranych podpisów. Z kim rozmawiałam, wszyscy w moim gronie będą na Pana głosować, a kto nie będzie tego z pewnością przekonam. Jest Pan faworytem i jedyną słuszną osobą na stanowisko Prezydenta naszego miasta. Tylko Pan jest godzien reprezentować nasze miasto. Za pana plecami stoją tacy ludzie jak Donald Tusk czy Mateusz Morawiecki. Ci ludzie mają do Pana zaufanie i popierają pana kandydaturę o czymś to świadczy. Do września czas szybko zleci, ale ja już trzymam za Pana kciuki. Pozdrawiam serdecznie Pana i wszystkich wyborców.

 • Rudz

  He he he he

 • Tylko nie Mejer

  Proszę poczytać co Pani napisała i Proszę się zastanowić nad tymi wypocinami.

 • Stefan

  Złoty pocałunek dla pana Mejera - trzeba się zdecydować kto stoi za jego plecami - Tusk czy Morawiecki , bo to zasadnicza różnica. Chciała pani dobrze i przedobrzyła.

 • Maria

  Tu nie chodzi o partyjną przynależność. Każdy widzi w Panu Krzysztofie Mejer partnera biznesowego i sojusznika. Pan Krzysztof ma wszędzie poparcie.

 • Karminadel

  Tylko, że On już był! Ostatnie dwa lata to już jego rządy! Ci mieszkańcy, którzy mieli swoje sprawy i byli obsłużeni przez tego człowieka nie mówią o Nim najlepiej! Owszem elokwentny, wygadany, używa pięknych słów, jest i prezencja! Ale mało konkretny! W rozmowie obiecywał złote góry! W rzeczywistości było wielkie zero, czy wręcz rozczarowanie! By nie powiedzieć kłamstwo!

 • Nudziarz

  Tak więc to nie żart z tym kandydowaniem pana Mejera., bo tak to trochę wyglądało. Jakieś biegi, towarzyskie spotkania na rynku z dziwnymi ludźmi, a do tego dowcip pani Poloczek śmieszy mnie nieustannie ale oni na poważnie. Nie rozumiem człowieka, taki erudyta i rozchwytywany, a przyczepił się do Rudy Śląskiej i nie chce zrozumieć, że nic tu po nim.

 • Lol

  Według ciebie takiemu miastu jak Ruda jest potrzebny tępy dzban? Już na zawsze mamy być doliną ciemnoty ?

 • Jorg

  Krzysztof Mejer (ur. 27 sierpnia 1969 w Sulęczynie[1]) – polski Czy to w okolicy Bytomia HIPOKRYTOMasz racje ze miejsce urodzenia nie ma tu nic wspólnego. Mejer to miasto to nie TVN retoryka o miejscu urodzenia i jaki jestes biedny ze w ciąż to ci przypominają i budowanie wizerunku osoby pokrzywdzonej przez urodzenie. Ty myślisz ze na tym zbudujesz zwycięstwo mam nadzieje ze logicznie myślący wyborcy nie nabiorą się na takie tanie chwyty.

 • Zonk

  Za to wy tylko czepiacie się miejsca urodzenia jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Połowa mieszkańców Rudy nie urodziła się w Rudzie. Dla mnie wystarczy że ktoś tu żyje wiele lat żeby uznać go za Rudzianina. Żałosne jest te wasze plucie na miejsce urodzenia.

12

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również