Wiadomości z Rudy Śląskiej

Magiczne popołudnie w MCK! Występ iluzjonisty "Pan Magiczny" - z okazji Dnia Dziecka

  • Dodano: 2021-05-17 10:45

Zapraszamy na spotkanie z iluzją, połączone z prezentacją magicznych efektów oraz opowieścią jak wygląda zawód iluzjonisty za kulisami.

Pan Magiczny to istna petarda na dziecięcej imprezie

PAN MAGICZNY to Sebastian Grabowski, czyli Mistrz Polski w Iluzji Scenicznej i Uczestnik Telewizyjnego Programu "Mam Talent". Międzynarodowy Artysta występujący w Anglii, Niemczech oraz jedyny polski iluzjonista, który miał tournée iluzjonistyczne dla dzieci w Wietnamie i Kambodży. Ponad 150.000 oczarowanych dzieciaków w Polsce i na świecie, ponad 1500 wykonanych pokazów i ponad 10 lat doświadczenia scenicznego. Roześmiane buźki dzieci na każdym pokazie, potwierdzone opiniami i referencjami instytucji publicznych, firm i prywatnych osób to najlepsze rekomendacje. 

Mistrz Polski w Iluzji Scenicznej opowie młodym słuchaczom jak można zostać profesjonalnym iluzjonistą, co z tym wiąże się, jakie są plusy i minusy, oraz to co ciekawscy lubią najbardziej - jak to się robi ? To spotkanie, mimo że wygląda na nudny wykład, jest stworzone w sposób, by nie tylko edukować dzieci, ale przede wszystkim je bawić. Również poszczególne opowiastki są okraszone szybkimi trikami czy sztukami. 


1 czerwca 2021 (wtorek) godz. 17.00 - "Magiczne popołudnie" - występ iluzjonisty "Pan Magiczny"

Bilety w cenie: 25 zł, czas trwania: ok. 50 min. 

KUP BILET on-line 


www.magicznypan.pl 
www.facebook.com/PanMagiczny

Magiczne popołudnie w MCK! Występ iluzjonisty "Pan Magiczny" - z okazji Dnia Dziecka

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.