Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Niedoszły gwałciciel został zatrzymany!

  • Dodano: 2018-10-11 14:00

Policjanci z rudzkiej komendy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o próbę zgwałcenia 33-letniej kobiety w dzielnicy Wirek w ubiegły weekend. Kryminalni potrzebowali zaledwie 48 godzin, aby dotrzeć do sprawcy. Podejrzany 23-latek został wczoraj tymczasowo aresztowany. Grozi mu dwunastoletni pobyt w więzieniu.

W ubiegłą sobotę informowaliśmy o tym zdarzeniu. Sprawca zaatakował w nocy z piątku na sobotę na ulicy Katowickiej w Rudzie Śląskiej. Siłą zaciągnął wracającą do domu kobietę na teren ogródków działkowych. Dzięki zdecydowanej postawie kobiety, sprawcy nie udało się osiągnąć zamierzonego celu. 33-letnia rudzianka po powrocie do domu opowiedziała o zdarzeniu rodzinie, a następnie powiadomiła policjantów. Kobieta podała rysopis sprawcy, a policjanci zaczęli sprawdzać każdy ślad. W ciągu niespełna 48 godzin śledczy zdobyli informacje, pozwalające na zatrzymanie sprawcy tego czynu.

Zebrany materiał dowodowy nie budził wątpliwości prokuratora i sądu, który tymczasowo aresztował zatrzymanego 23-letniego rudzianina. Grozi mu teraz nawet 12 lat więzienia.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • aaa

    Niech się nim odpowiednio zajmą w pierdlu, ścierwa nie szkoda.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.