Wiadomości z Rudy Śląskiej

Nowy komendant w rudzkiej "dwójce"

  • Dodano: 2017-01-12 09:00

Nowym komendantem Komisariatu Policji II w Rudzie Śląskiej został podinsp. Janusz Berda, dotychczasowy szef sąsiedniej „czwórki”. Swoją funkcję pełni od 10 stycznia. Wprowadzenia dokonał Komendant Miejski Policji w Rudzie Śląskiej mł.insp. Grzegorz Strzęciwilk.


Podinspektor Berda do służby wstąpił w 1992 roku. Rozpoczynał ją w zabrzańskiej komendzie jako policjant prewencji. Od 1993 roku służbę pełnił rudzkiej komendzie zajmując się przestępczością gospodarczą, a od 2007 roku zajmował stanowisko komendanta Komisariatu Policji IV w Rudzie Śląskie. We wtorek, decyzją komendanta miejskiego mł.insp. Grzegorza Strzęciwilka, objął stanowisko szefa rudzkiej „dwójki”. Podinspektor Berda zastąpił na tym stanowisku asp.szt. Fabiana Żydowicza, który 6 stycznia przeszedł na emeryturę.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Komendant

    Czy to jest ten komendantco wszystko wskazuje na to umyślnie pogrążył niewinnego Policjanta Marcina Plaze, połamał prawo, podjął działania nielegalne , wbrew prawu co stwierdził sąd i jednocześnie przyczynił sie do utraty zdrowia niewinnego człowieka? Jeżeli tak to mam nadzieje ze go wypieprzyli z komendy , bo nawet na sprzątacza sie nie nadaje nie mówiąc juz o człowieczeństwie i moralności... Co taki człowiek robi jako komendant skoro podstawowego prawa nie zna, albo wykorzystuje go by bezprawnie zniszczyć kogoś? Kim on jest moralnie? 0.

  • tadek

    Janek tak co nie wymiękniesz po 3 miesiącach jak Fabianek i inni

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.