Wiadomości z Rudy Śląskiej

O krok od tragedii. Potrącenie 14-latki w Rudzie Śląskiej

 • Dodano: 2021-08-03 12:30

Na ulicy Pokoju, w dzielnicy Nowy Bytom, samochód osobowy potrącił 14-letnią dziewczynkę. Do zdarzenia doszło przez nieuwagę pieszej, która przebiegała przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.

14-latka potrącona przez samochód

Do zdarzenia doszło we wtorek, 3 sierpnia, około godziny 11:00. 14-letnia dziewczynka przebiegała przez jezdnię w miejscu, gdzie nie było przejścia dla pieszych, kiedy potrącił ją samochód osobowy. Świadek zdarzenia udzielił poszkodowanej pomocy przedmedycznej oraz wezwał odpowiednie służby. Niedługo później na miejscu pojawił się patrol policji oraz karetka pogotowia ratunkowego. Na szczęście dziewczynka wyszła ze zdarzenia cało. Przez cały czas była przytomna i komunikatywna. Ratownicy stwierdzili tylko uraz ręki, który wymagał hospitalizacji, dlatego zabrano 14-latkę do szpitala. Kierowca pojazdu nie ucierpiał w zdarzeniu. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Joanna

  piesi chodzą czasami jak święte krowy, nie patrzą, nie przechodzą na pasach i na czerwonych światłach to potem mają ... im też należą się wysokie mandaty

 • rychu

  tam jest chyba strefa 30 km

 • Fryna

  Na całej ul. Pokoju (za wyjątkiem świateł) nie ma przejścia dla pieszych. Dlatego każdy chodzi jak jochodzi. I jeszcze te auta po jednej stronie masakra.

 • Żelazo

  Jak już piszecie to poście prawdę jak było a nie jak wam się podobaDziewczynka była już na drugiej strony ulicy to kierujący pojazdem włączał się w ruch i nie patrzył w drugą stronę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również