Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pani Krystyna Brychcy z Rudy Śląskiej świętowała dziś 100. urodziny!

 • Dodano: 2024-03-13 13:00

Mieszkanka Rudy Śląskiej, pani Krystyna Brychcy, obchodzi dziś 100. rocznicę urodzin! W jej przyjęciu urodzinowym uczestniczył prezydent miasta, Michał Pierończyk. Pani Krystyna jest jedną z jedenastu mieszkańców naszego miasta, którzy mają sto i więcej lat.

Kolejna 100-latka w Rudzie Śląskiej

Pani Krystyna niestety nie świętowała swoich wyjątkowych, 100. urodzin w domu, ale w rudzkim szpitalu. Wyjątkową pacjentkę odwiedzili dzisiaj przedstawiciele zarządu szpitala oraz prezydent miasta Ruda Śląska, Michał Pierończyk, który złożył jubilatce życzenia i podarował prezent.

- Takie dni jak ten nie zdarzają się u nas często! Dziś mieliśmy niesamowity zaszczyt świętować razem z naszą pacjentką jej setne urodziny! Pani Krystyna otrzymała drobne podarunki od Zarządu  naszego Szpitala, a także od Michała Pierończyka - Prezydenta Miasta Ruda Śląska, który osobiście przyszedł złożyć solenizantce życzenia. Nasz Personel zadbał o urodzinową atmosferę, przyozdabiając salę balonami. Cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć pani Krystynie w tym wyjątkowym dniu - czytamy na stronie rudzkiego szpitala. 

Serdecznie gratulujemy tak pięknego święta, życzymy przede wszystkim zdrowia, samych pogodnych i spokojnych dni, pełnych ciepła i radości kolejnych zaszczytnych jubileuszy, oraz szybkiego powrotu do domu.

Komentarze (5)    dodaj »

 • SideEffect

  ,,100 lat" śpiewać komuś kto obchodzi setne urodziny, to chyba z lekka czarny żart. Pomyśl... jak potrafisz.

 • Achim

  100 lat 100 lat niech zyje zyje nam !!!! Najlepszego oma

 • UM

  Wszystkiego najlepszego dla seniorki. I zaś ten łysol się lansuje

 • egs

  Pan prezydent sztucznie sie uśmiecha, usmiech ma tylko na ustach a oczy bez emocji :)

 • Mieszkanka

  A wyraziła zgodę na publikację? Nie wygląda na osobę w logicznym kontakcie, a już na pewno na osobę zdrową, która ma siłę na takie atrakcje. Szpital jest miejscem leczenia i odpoczynku chorych. Jeszcze ten napis po angielsku, który na bank zrozumie….

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również