Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pijany kierowca i jego pasażerowie zatrzymani. Jeden miał narkotyki drugi był poszukiwany

  • Dodano: 2020-05-11 08:15, aktualizacja: 2020-05-11 09:52

Pijanego kierowcę i dwóch jego pasażerów - jednego z narkotykami, a drugiego poszukiwanego - zatrzymali  policjanci z rudzkiej drogówki.

Pierwszy odpowie za wykroczenie, drugi za przestępstwo, a trzeci od razu trafił „za kratki”. Jak widać, gdy ma się coś na sumieniu, to nocne eskapady mogą być problemem.


Do zatrzymania mężczyzny doszło w minionym tygodniu na ulicy Narcyzów

Patrol drogówki zatrzymał do kontroli opla corsę, którym podróżowało pięciu mężczyzn. Z ust kierującego dało się wyczuć alkohol, dlatego też przeprowadzono badanie, z którego wynikło, że ma on w organizmie 0,44 promila. To wynik, który jeszcze jest w granicy wykroczenia i dlatego 20-letni kierowca odpowie za kierowanie „po użyciu alkoholu”. Mundurowi sprawdzili również resztę osób z opla. Szybko okazało się, że 23-letni pasażer w kieszeni miał narkotyki, a kolejny – 33-latek, poszukiwany jest do odbycia kary więzienia. Zatrzymanym 23-latkiem zajmą się śledczy z jedynki, nietrzeźwym kierowcą policjanci z referatu wykroczeń rudzkiej komendy, a 33-latek od razu trafił „za kratki”.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • jo...

    No w końcu redakcja pisze o czym innym a nie tylko koronawirus i mejer w głównej roli

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.