Wiadomości z Rudy Śląskiej

Podejrzani o pobicie 26-letniego rudzianina zatrzymani

 • Dodano: 2020-10-26 06:00, aktualizacja: 2020-10-27 12:33

Kryminalni z rudzkiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 28 i 30 lat, którzy są podejrzani o pobicie 26-letniego rudzianina. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Sąd objął ich policyjnymi dozorami. Zakazał im też kontaktowania się z ofiarą.

Dwaj pseudokibice zatrzymani. Grozi im do 3 lat więzienia

Zdarzenie miało miejsca na początku października. Pokrzywdzony nie powiadomił policjantów, że został pobity. Jednak mundurowi w toku swojej operacyjnej pracy ustalili, iż doszło do takiego zdarzenia. Ustalili również poszkodowanego, który złożył zeznania obciążające dwóch mężczyzn. W wyniku dalszej policyjnej pracy kryminalni zatrzymali sprawców w wieku 28 i 30 lat. Obaj są znani policjantom oraz są powiązani ze środowiskiem pseudokibiców.

Sprawcy byli już uprzednio karani za podobne czyny

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i zostali doprowadzeni do prokuratury, a następnie do sądu. Sąd zastosował wobec nich policyjne dozory oraz zakazał im kontaktowania się z pokrzywdzonym. Za przestępstwa, których się dopuścili grozi im do 3 lat więzienia.


Osoby posiadające istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia lub innych zdarzeń przestępczych proszone są o kontakt telefoniczny 798-031-810. Anonimowość gwarantowana.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Klaudia

  on ma chyba wszy we włosch :D:D alee patol, fujjjj

 • Kto

  Napiszcie tu co jeszcze zrobili może ktoś z policji to przeczyta i coś z tym zrobia tu jest anonimowo. Mnóstwo gadania ale odezwać się boicie

 • Eryka

  taki był mocny we dwóch a na komendzie sie rozpłakał, widac ze z patologi pochodzi, pewnie matka z ojcem całe zycie pili i synalka nie umieli wychowac, skazac na 25 lat i niech pracuje w wiezieniu by mial za co jeść, nie dawac mu żarcia z naszych podatków, jak zdechnie z głodu bedzie to przestroga dla innych

 • Jendrus

  Ile ludzi trzeba jeszcze skrzywdzić żeby władza się zajęła tymi bandytami? Zaostrzyć kary i karać karać karać!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również