Wiadomości z Rudy Śląskiej

Podsumowano wiosenną Ligę Żaków i Skrzatów!

  • Dodano: 2024-05-13 09:15

Po 10 tygodniach intensywnych zmagań, przyszedł czas na podsumowanie wiosennej Ligi Żaków oraz Skrzatów organizowanej przez Football-on wraz z Podokręgiem Katowice Śląskiego ZPN. Wszyscy mali piłkarze i piłkarki zostali nagrodzeni!

Mali piłkarze na murawie!

Po 10 intensywnych tygodniach zakończono wiosenną Ligę Żaków i Skrzatów. Spotkania rozgrywały się na boiskach Football-on w naszym mieście. W rozgrywkach wzięło udział 139 drużyn z różnych miast województwa, m.in. z Katowic i Chorzowa. W sumie w zmaganiach brało udział 1800 uczestników – rozegrano 2500 spotkań, co daje 39000 minut spędzonych na boisku!

Jak podsumowuje ligę prezydent miasta Michał Pierończyk, wygrywają wszyscy. Każdy zawodnik otrzymał statuetkę, gdyż finalnie nie liczył się wynik, a dobra zabawa i zdrowa rywalizacja w ramach gry zespołowej. Młodzi piłkarze odbierali nagrody z rąk m.in. prezydenta Rudy Śląskiej Michała Pierończyka, prezydenta Chorzowa Szymona Michałka, prezesa ŚZPN Henryka Kuli, radnej Sejmiku Wojewódzkiego Aleksandry Poloczek i gospodarza ośrodka Football-on Łukasza Pisarka. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli trener Leszek Ojrzyński oraz Daniel „Ostry” Ostaszewski.

Zdjęcia z rozdania nagród możecie obejrzeć w galerii!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również