Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska. Policja publikuje wizerunek złodzieja... sonicznych szczoteczek do zębów! Rozpoznajecie?

 • Dodano: 2023-03-31 12:15, aktualizacja: 2023-03-31 14:21

Policjanci z Komisariatu Policji I w Rudzie Śląskiej prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży sonicznych szczoteczek do zębów ze sklepu przy ul. 1 Maja 385. Podejrzanym o ten czyn jest nieznany mężczyzna, uwieczniony przez kamerę monitoringu.

Ruda Śląska: Mężczyzna kradnie soniczne szczoteczki do zębów

Do komisariatu wpłynęło zawiadomienie o kradzieży szczoteczek o łącznej wartości około 640 złotych z jednego ze sklepów drogeryjnych. Wykonane w sprawie czynności dochodzeniowe nie doprowadziły do ustalenia tożsamości mężczyzny, które wizerunek został upubliczniony, zaistniała więc konieczność zwrócenia się do internautów, którzy, być może, rozpoznają tę osobę.

Wszelkie informacje można kierować do komisariatu w Rudzie, telefon całodobowy do dyżurnego 47 854 15 10. Można skorzystać także z anonimowej skrzynki mailowej - Powiadom nas. Informacje można przekazywać anonimowo. Należy powoływać się na sprawę RSD 124/23.

Komentarze (4)    dodaj »

 • Achim

  Ludzie, telefony komorkowe maja takie aparaty ze glowa mala, a tu wielce kamera do monitoringu na ktorej nic nie widac ? zreszta z innej beczki, gardze zlodziejami, zawsze byli i beda, to najgorszy typ ludzi. Juz nawet wytrzymie obecnosc matki z bombelkiem, ale nie zlodzieja....

 • RudaNieRuda

  Tego rodzaju komunikaty kojarzą mi się z głęboką komuną w właściwie ze stalinizmem, kiedy to upubliczniano zdjęcia np. gapowiczów w pojazdach komunikacji publicznej. Krok po kroku i będziemy żyć w podobnej ( a może nawet gorszej?) rzeczywistości.

 • Dariusz

  Tego typu komentarz do tej sytuacji kojarzy mi się z przyzwoleniem na przestępstwa. Krok po kroku i będziemy żyć w jeszcze gorszej rzeczywistości pani/pan RudaNieRuda.

 • Olo

  To zależy tylko od nas w jakiej rzeczywistości będziemy żyć...

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również