Wiadomości z Rudy Śląskiej

Policjanci szukają świadków kolizji przy ul. Radoszowskiej

  • Dodano: 2020-09-04 06:00, aktualizacja: 2020-09-04 06:16

Policjanci z Rudy Śląskiej prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kolizji, do której doszło przy Radoszowskiej 106.

Zwracamy się z prośbą do osób, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt z policjantami z Referatu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.

Do kolizji doszło 25 sierpnia 2020 roku na parkingu przy ulicy Radoszowskiej 106, gdzie nieznany kierujący, poprzez nieprawidłowy manewr omijania, najechał na zaparkowany samochód marki Toyota Corolla powodując jego uszkodzenie.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego wyżej zdarzenia proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń KMP w Rudzie Śląskiej tel. 47 8541 215, bądź bezpośrednio z prowadzącym czynności tel. 47 8541 299, e-mail. radoslaw.wrzecionowski@ruda.ka.policja.gov.pl

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Tom

    W takich sytuacjach trzeba sobie pomagać i akurat w tym przypadku nie jest to żadne " donoszenie ".Sam miałem kiedyś taki przypadek i tylko przez czujność osoby postronnej udało się złapać sprawcę który zniszczył mój samochód.Po to płacimy ubezpieczenia żeby po kolizji uciekać !!

  • Ola

    Miałam dwie takie sytuacje, kiedy sprawca uciekł. Niestety w jednym przypadku nie został znaleziony. Lepiej uciec, niż mieć zwyżkę w następnej polisie??

  • Tom

    Pani Olu czasami w takich sytuacjach nie trzeba nawet korzystać z polisy, można się dogadać i pokryć koszty samemu.Wszystko zależy od tego jakim sprawca jest człowiekiem.Pozdrawiam i życzę tylko bezstresowej jazdy :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.