Wiadomości z Rudy Śląskiej

Poloneza czas zacząć! Studniówka uczniów Zespołu Szkół nr 6 w Rudzie Śląskiej [GALERIA]

  • Dodano: 2024-01-20 13:00

Wczorajsza studniówka uczniów Zespołu Szkół Nr 6 w Rudzie Śląskiej była wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich jej uczestników. W pięknej scenerii Restauracji Marysin Dwór w Katowicach, młodzi ludzie przeżyli niezapomnianą noc pełną elegancji, emocji i wspomnień.

Studniówka uczniów "Kopernika"

Bez wątpienia, głównym "punktem programu" wieczoru był tradycyjny polonez, który zachwycił wszystkich obecnych. Uczniowie ZS nr 6 wykazali się nie tylko doskonałymi umiejętnościami tanecznymi, ale również zgraniem i współdziałaniem, tworząc znakomite układy taneczne.

Jednak to nie tylko taniec sprawił, że ta studniówka była wyjątkowa. Uczestnicy tego wydarzenia zadali sobie wiele trudu, aby wyglądać olśniewająco. Panie zachwycały pięknymi fryzurami, ozdobionymi finezyjnymi upięciami i eleganckimi uczesaniami. Panowie zaś promieniowali w swoich eleganckich garniturach, które podkreślały ich wyjątkowy wdzięk i szyk.

Wyjątkowe chwile i duma maturzystów

Studniówka uczniów Zespołu Szkół Nr 6 w Rudzie Śląskiej to nie tylko okazja do świętowania zakończenia nauki, ale również dowód na to, że młodzi ludzie potrafią tworzyć wyjątkowe i niezapomniane chwile. To noc, którą wszyscy zapamiętają na zawsze, pełna elegancji, emocji i piękna.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Jacka Knapika.

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy połamania piór podczas egzaminów! Niech każdy z nich będzie krokiem w stronę osiągnięcia Waszych celów i marzeń

Komentarze (2)    dodaj »

  • Rudolf

    Kawalerzy wysocy i przystojni, a dziewczęta zgrabne i zadbane. Oby tylko do kościoła chodzili.

  • Anty-rudolf

    Oby nie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również