Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pomóż Fabiankowi, wygraj narty Kamila Stocha!

 • Dodano: 2021-02-10 11:30

Walka o życie Fabianka trwa! Pomoc dla malutkiego rudzianina płynie z całej Polski. W akcję zaangażował się też Damian Pałasz z Małej Armii Janosika, który przekazał na szczytny cel narty Kamila Stocha z autografem mistrza świataPrzypomnijmy, że Fabian Pogorzelec to 2-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej, który zmaga się z wadą serca, ale nie tylko. Zdiagnozowano u niego Tetralogię Fallota, Zespół Alagille'a i wrodzone wodonercze lewostronne. To zdecydowanie za dużo jak na jednego małego wojownika. Konieczna jest operacja. Lekarze w Polsce rozłożyli ręce z niemocy. Szansą na ratunek dla Fabianka jest zagraniczna operacja. Jej koszt wynosi ponad 10 milionów złotych! To astronomiczna suma i jego rodzice nie byli w stanie sami zgromadzić wymaganych pieniędzy.

Szybko okazało się, że mają wokół siebie mnóstwo życzliwych osób, które błyskawicznie pospieszyły z pomocą. W całej Polsce rozpoczęła się zbiórka. Wymyślono także inne możliwości zebrania środków na zabieg. Zoperowanie serca chłopca umożliwi przeszczep wątroby, która już praktycznie nie funkcjonuje. Sytuacja jest skomplikowana i liczy się każdy dzień.

Narty Kamila Stocha za wsparcie Fabianka

Narty należące do mistrza świata w skokach narciarskich szukają nowego właściciela. Ich szczęśliwym posiadaczem można zostać każdy za jedyne 25 złotych. Jak to możliwe? Nieodłączny atrybut każdego skoczka narciarskiego trafił na aukcję na rzecz chorego Fabianka Pogorzelca, który walczy o życie. Zostały przekazane przez Damiana Pałasza, prezesa Małej Armii Janosika. Co więcej, narty zostały podpisane przez Kamila Stocha. 

Co trzeba zrobić, żeby wygrać Narty Kamila Stocha?

 • wystarczy zakupić cegiełkę dla Fabianka za jedyne 25 zł. Nie więcej, nie mniej tylko 25 zł. 
 • wpłatę należy dokonać na subkonto Fabianka: BNP Paribas 27 1600 1462 1083 6488 9000 0002 , tytuł wpłaty: Fabiankowy Fant-Narty
 • wysłać SMS z imieniem i nazwiskiem oraz adresem do wysyłki pod nr 661 217 743
 • zapoznać się z regulaminem konkursu

Zwycięzca zostanie wybrany w przyszłym tygodniu

Jak wskazują organizatorzy przedsięwzięcia, można zwiększyć swoje szanse na wygraną dokonując zakupu wielokrotnego. Zwycięzcę wybierze Komisja Konkursowa. Szczęściu można też dopomóc. Aby przekonać Komisję, że to właśnie Wy powinniście wygrać, można w komentarzach pod postem złożyć Fabiankowi oryginalne życzenia czy przesłać pozdrowienia. Zakończenie Konkursu 19.02. o godz. 21:00.

Nowego właściciela nart Kamila Stocha poznamy nie później niż 20.02 do godz. 18:00 

Zobacz także

Komentarze (11)    dodaj komentarz »

 • [...] bolusia

  mam ale nie dam wolę malediwy i nową panamerę obecna ma 2 lata

 • Anna Kaczor

  Fabianku Najświętsza Panienka opiekuje się Tobą , a tysiące dobrych ludzi pomaga w uzbieraniu pieniążków na Twoje leczenie , bądź dzielny i walcz z chorobą i zostań z nami.

 • Ika11

  Biedne dzieciatko czy ktoś wie jak ono cierpi teraz a potem dwie operacje życzę aby żył tylko dlaczego tyle pieniedzy brak słów czy nie można w kraju a zagranica sie bogaci

 • zzz

  Kochane niewinne maleństwo jak 10 milionów ludzi da po złotówce to nazbieramy i uratujemy to dzieciąteczko.

 • Ryl z Bielszowic

  Panie śmiechuwarte...... Jesteś debile najgorszego sortu..... Jeśli nie chcesz pomóc chłopcu to nie pisz nic.... Najlepiej zamilcz.... Nie chodzi o narty ale. Odmów sobie fajek albo paru piw i prześlij te parę groszy zamiast pisać [...]y..... To jest dziecko i pamiętaj o tym.... Każdy chce żyć a on nawet nie wie co to znaczy.... Wolę te 25 zeta niż nr KRS.... Choć dam i to i to

 • zzz

  Małe niewinne kochane dzieciąteczko niech 10 mln. ludzi da po złotówce i uzbieramy.

 • śmiechuwarte

  Niedawno tak wykrzykiwaliście na protestach za aborcją i zabijaniem dzieci to teraz zabijcie to dzieciątko bo przecież to jest to samo, ten sam zlepek komórek a nie teraz organizujecie wielką żebraczą zbiórkę. Niech złodziejski nfz-towski system teraz wam da te pieniążki bo co miesiąc pobiera przecież składki od obywateli.

 • Pomorskie

  [...] gnoju karma wraca za słowa!!!!

 • Gornik

  Żałosne co piszesz ten chłopczyk chce żyć

 • Ten co wie

  Idiota nie odróżniający jednego od drugiego!!! Gdyby rodzice tego nieszczęśliwego dziecka dowiedzieli się o tych problemach za wczasu czyli na początku gdy był dopiero embrionem to mogliby zdecydować i wtedy nikt by nie cierpiał a teraz co?? Państwo ma to w [...]ie a kościół zaciera łapki bo będzie kaska za usługę. Pomyśl za nim coś głupio skomentujesz!!!

 • Mózg

  Będąc embrionem na bank by wiedzieli że będzie chory.hahaha,czyli zabić bo znów w życiu mi nie wyszło...(nutki)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.