Wiadomości z Rudy Śląskiej

Trwa dramatyczna walka o życie Fabianka!

  • Dodano: 2021-01-08 08:15, aktualizacja: 2021-01-22 14:09

Fabian Pogorzelec to 2-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej, któremu w walce o życie pomagają tysiące ludzi z całej Polski. Maluch potrzebuje milionów na operację serca, która może odbyć się tylko w USA, ponieważ w Polsce nikt nie jest w stanie mu pomóc. Zoperowanie serca chłopca umożliwi przeszczep wątroby, która już praktycznie nie funkcjonuje. Dlatego śpieszmy się, bo czasu jest coraz mniej! 

Zbiórka na Fabianka trwa!

Aby pomóc Fabiankowi w listopadzie utworzono zbiórkę na portalu www.siepomaga.pl/fabian, która ma potrwać do 23 marca tego roku. Fabianek jednak nie ma tyle czasu, jest w ciężkim stanie, więc trzeba zrobić wszystko, aby pieniądze uzbierać dużo wcześniej. W grę wchodzą już dni a nie miesiące. 

Udało się już zebrać ponad 3,5 mln zł

Na chwilę obecną uzbierano ponad 3, 5 mln zł. Już teraz wiemy, że będzie potrzebne około 10 mln zł

Zbiórka na siepomaga.pl to nie jedyna możliwość pomocy chłopczykowi. Na Facebooku utworzono również stronę z licytacjami, w których bierze udział już prawie 22 tysiące osób. Można wystawiać tam różne przedmioty, wycieczki, usługi i tak również można pomóc: https://www.facebook.com/groups/781250285771916/ 

Fabianek ma także swoje strony w mediach społecznościowych, na których można dowiedzieć się na bieżąco co u niego słychać. Są to: Fabiankowa Pomoc na Facebooku oraz Fabiankowa Historia na Instagramie. 

Pomóżmy Fabiankowi, bo czasu jest niewiele!

Zmobilizujmy się i pomóżmy temu dzielnemu maluchowi! Zachęcamy wszystkich do pomocy, do najdrobniejszych wpłat, bo każda złotówka przybliża nas do celu, jakim jest uratowanie życia temu małemu wojownikowi. 


Źródło: Redakcja

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Mama

    Zbiórka dla ostatecznych wybrańców , a co z resztą potrzebujących okrutnie pokrzywdzonych przez życiowy los ,szanowna redakcjo napiszcie z łaski swojej ile jest naprawdę dzieci potrzebujących pomocy medycznej.

  • Sebastian

    Zapraszamy czytelników do grupy licytacyjnej i dziękujemy redakcji za nagłaśnianie zbiórki. Wspólnie ratujemy życie Fabianka.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.