Wiadomości z Rudy Śląskiej

Poszukiwany odnaleziony pijany na zieleńcu. To nie jedyna interwencja w tym dniu!

 • Dodano: 2021-03-12 06:15, aktualizacja: 2021-03-12 07:22

10 marca 2021 r. strażnicy miejscy ujęli i następnie przekazali patrolowi Policji mężczyznę, który poruszał się samochodem pod wpływem alkoholu i bez uprawnień po dzielnicy Ruda.


Nietrzeźwy kierowca wpadł przez źle zaparkowany samochód

Sprawca wpadł po tym, jak nieprawidłowo zaparkował pojazd, którym się poruszał, stawiając go na całej szerokości chodnika. Na domiar tego pojazd został przeparkowany w inne miejsce przez znajomego mężczyzny, który również nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. On również został przekazany policjantom.

Poszukiwany... odnaleziony pijany na zieleńcu przy pętli tramwajowej

Tego samego dnia strażnicy podejmowali interwencję dotyczącą nietrzeźwego mężczyzny leżącego na zieleńcu przy pętli tramwajowej w Chebziu. Po doprowadzeniu do izby wytrzeźwień mężczyzna w trakcie rozmowy pogratulował strażnikom, że pewnie dostaną za niego premię. Podejrzewając, że może być osobą poszukiwaną, funkcjonariusze wezwali na miejsce patrol Policji. Policjanci potwierdzili podejrzenia strażników i zatrzymali mężczyznę do dalszych czynności.

Komentarze (8)    dodaj »

 • tatulok

  boluś i wszystko jasne, dno zawsze bedzie dnem

 • boluś

  Chyba PA[...]OK? i syćko jasne!

 • ten z wirka

  boluś zaparkował , istna patologia

 • boluś

  ZDECYDOWANIE chłopaki' powinniście wyjąć wreście łapki nocniczka ! Nieładnie się bawicie' mamcia niy uczoła? Takie

 • [...] bolusia i rsl

  BOLUŚ pędraku łachudro w końcu cię pojmali? ;)) aaaaa nie pisze nawalony jak bela leżałeś na pętli ;)))w sumie fakt mops płacił i inne dziady 500 akurat byłem w bankomacie na niedurnego i stała ta hołota ....myślę o co biega ?z ta kolejką ja kulturalnie do bankomatu a patusy typu ,,brajanki dzesiki i inne gady typu ,,szlachta nie pracuje )))) w kolejce potulnie..... ale fakt oni po ciężkie 500+ a ja skromne 4 tys wypłacałem ;)))))))))))))))))

 • Xyz

  Jak bys wypłacoł 40 tysi to sie mozna chwalic ale 4? Łee! Uprzedze cie bo pewnie napiszesz ze takie kwoty wyplaca sie w banku

 • [...] bolusia i RSl

  aleś ty tępa pała ;))wypłacałem tyle ile potrzebowałem robolu ;) ty pewnie po 50 i 100 wybierasz albo fizyczny jw ob[...]j budowlance na czarno typu pphu cos tam cos tam i tygodniówka do ręki bo komornik itd ;)))))

 • boluś

  Z kulturom świrze to Mosz tela wspólnego co kulturysta . Yno poradzisz pier'dzielić łod rzeczy! Chwali[...]ek

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również