Wiadomości z Rudy Śląskiej

Poznaj swojego dzielnicowego. Część IV - Wirek, Bielszowice, Czarny Las

  • Dodano: 2022-11-29 09:00

Chcąc przybliżyć Państwu sylwetki dzielnicowych z Rudy Śląskiej i w ten sposób usprawnić wzajemne kontakty, prezentujemy policjantów pracujących w poszczególnych komisariatach naszego miasta. Jako kolejnych przedstawiamy dzielnicowych z Komisariatu Policji 4 w Rudzie Śląskiej.

Dzielnicowi to policjanci, których naprawdę warto poznać

To oni są najbliżej naszych spraw i problemów, z jakimi borykają się mieszkańcy domów, kamienic, bloków, ulic czy całych osiedli. To właśnie oni walczą z przemocą domową, chuligaństwem i dbają o przestrzeganie porządku na osiedlach. Może jeszcze nie było potrzeby wiedzieć, kto jest naszym dzielnicowym, ale taka informacja może przydać się w najmniej oczekiwanej chwili. Dlatego warto sprawdzić jak się nazywa i zapisać sobie numer telefonu do swojego dzielnicowego.

Rejon nr 21- Wirek/ Bielszowice - starszy sierżant Dominik Mądrala

Rejon nr 21- Wirek/Bielszowice - starszy sierżant Dominik Mądrala

Rejon nr 22 - Wirek/ Bielszowice/ Czarny Las - sierżant Michał Mośko

Rejon nr 22 - Wirek/Bielszowice/Czarny Las - sierżant Michał Mośko

Rejon nr 23 - Bielszowice - młodszy aspirant Maciej Matuszyński

Rejon nr 23 - Bielszowice - młodszy aspirant Maciej Matuszyński

Rejon 24 - Bielszowice - młodszy aspirant Przemysław Ratka

Rejon 24 - Bielszowice - młodszy aspirant Przemysław Ratka
 

Aplikacja "Moja Komenda"

Mundurowi zachęcają również do korzystania z aplikacji "Moja Komenda". Aplikacja została przygotowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Policję w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Jest to aplikacja bezpłatna opracowana na urządzenia mobilne bazujące na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Wystarczy, że wprowadzą Państwo miejscowość, nazwę ulicy i numer posesji, a aplikacja wyszuka dzielnicowego, który dba o ten rejon. W tym miejscu wyświetli też jego numer telefonu, adres e-mail i pozwoli na szybki połączenie bądź wysłanie wiadomości. Dzięki aplikacji można odnaleźć najbliższą jednostkę Policji, z jej adresem i numerem telefonu, a nawigacja w telefonie pokaże nam jak tam dotrzeć.

Dzielnicowi Komisariatu Policji 4 w Rudzie Śląskiej obsługują trzy dzielnice:

Każda z dzielnic podzielona jest na mniejsze rejony służbowe dzielnicowych i jest ich w sumie cztery. Ulice wchodzące w skład rejonów służbowych opisane są w zakładce Twój Dzielnicowy na stronie internetowej rudzkiej komendy, oraz we wspomnianej wyżej aplikacji Moja Komenda. Na stronie internetowej oprócz danych dzielnicowych, ich telefonów i adresów e-mail, zamieszczamy również ich zdjęcia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również