Wiadomości z Rudy Śląskiej

PreZero rozpoczyna dostawę pojemników w zabudowie jednorodzinnej [HARMONOGRAM]

 • Dodano: 2023-05-17 09:00

Ważny komunikat dotyczący kubłów na śmieci.

Od dziś (17.05) nowy odbiorca odpadów komunalnych rozpoczyna dostawę pojemników w zabudowie jednorodzinnej. Będą one dostarczane zgodnie z harmonogramem dostępnym pod linkiem https://prezero.pl/harmonogramy/#poludnie (należy wybrać zakładkę PreZero Service Południe).

Harmonogram podstawienia pojemników:

Uwaga! Z nowych kubłów będzie można korzystać dopiero po odebraniu dotychczasowych pojemników.

Rudzki magistrat jednocześnie informuje, że obowiązujący harmonogram odbioru odpadów do końca maja pozostaje bez zmian.

Komentarze (7)    dodaj »

 • Stylowy

  Ciekaw jestem bardzo jakości obsługi. Bo Remondis to była żenada i metr mułu. Chamstwo przy rozmowie przez telefon, rzucone worki na segregowane byle gdzie. Pojemniki nie były odkładane na miejsce tylko na środku wjazdu powodując zagrożenie w ruchu drogowym.

 • [...] w rudzie

  Kolejny się sprowadził do rudy i rządzi cwaniak

 • Rudi

  No brawo. Piersze punkty na plus

 • Ziga z Wirku

  Kiedyś to nasza Ruda znana była z kopalni, pisało się o węglu, wydobyciu, nowych ścianach. Dziś temat naczelny to śmieci, ich odbiór, zmiany kontrahentów a co za tym idzie pojemników i worków. Dziwne to jakoś.

 • hercklekot ze Halymby

  Czasy się zmieniają. W XIV wieku, w miejscu dzisiejszej Huty Pokój, pewnie lisy miały norę... Wątpię, aby jakiś kronikarz zechciał o tym pisać. Dziwi mnie fakt, że ludzie żyjący w XXI wieku, w środku Europy tęsknią za przemysłem brudnym, obciążającym i dewastującym środowisko oraz zdrowie całych pokoleń żyjących tutaj ludzi. Ba, niektórzy wspominają te czasy z niekłamanym sentymentem. I zamiast pójść z duchem czasu, tworzyć lepsze jutro dla dzieci i wnuków, inwestować w technologie, innowacje, naukę oraz zadbać o zmianę postrzegania śląska to słyszę "smenty" o tym jak 50 lat temu górnik/hutnik/kolejarz coś znaczył... To jest po prostu chore!

 • NaBorsztajnie

  To jest raczej tylko myślenie życzeniowe. Kiedyś Ruda Śląska, to może i był brudny, smętny przemysł, ale były też tradycje, starzy działkowce, hodowle gołębi, poczciwi ludzie. Teraz, po odwiedzeniu po latach pewnej dzielnicy.... o zgrozo! Pełno młodych w siłę wieku pijaczków w każdej bramie, usmarkane piyńćsetPlusy z ,,wczorajszymi,, mamuśkami, które nie szczędziły na tatuaże, pazury i inne sztuczne dodatki, rozpadające się budynki... to jest ta przemiana Śląska? Jak to się godo.... Z papucia na lać chyba....

 • PanMaruda

  Będzie to pigułka trudna do przełknięcia, bo pewnie żyjesz w swojej kopalnianej bańce, ale przeciętni ludzie mają generalnie w rzyci nową ścianę na grubie. A śmieci dotyczą wszystkich, więc trudno żeby o tym nie pisali.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również