Wiadomości z Rudy Śląskiej

Przed nami wystawa 53. edycji Konkursu Plastyki Nieprofesjonalnej z koncertem Roszak Show!

  • Dodano: 2023-11-13 09:00

W dniu 15 listopada br. o godzinie 17:00 Muzeum Miejskie im. Maksymiliana Chroboka w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sztuki na wernisaż wystawy, która jest efektem 53. edycji Konkursu Plastyki Nieprofesjonalnej "Rudzka Jesień".

Konkurs "Rudzka Jesień"

Konkurs "Rudzka Jesień" stanowi ważne wydarzenie kulturalne w regionie i jest najstarszym przeglądem plastyki nieprofesjonalnej w Polsce. Na tej wystawie zostanie zaprezentowana wyjątkowa kolekcja prac artystów amatorów.

Rudzka Jesień Kulturalna: Tradycja i sztuka

To wydarzenie jest częścią "Rudzkiej Jesieni Kulturalnej", która to seria wydarzeń kulturalnych organizowana jest corocznie w Rudzie Śląskiej. Jest to okazja do odkrywania i doceniania twórczości artystycznej osób, które pasjonują się sztuką niezależnie od swojego zawodu.

Podczas wernisażu będziecie mieli okazję doświadczyć muzycznej niespodzianki przygotowanej przez zespół śląskich muzyków - Roszak Show. Ich wyjątkowy, ekspresyjny wokal i energetyczne brzmienie stworzy niezapomniane SHOW, które na długo pozostanie w pamięci publiczności.

Justyna DudekJustyna Dudek
Źródło: Muzeum Miejskie im. M. Chroboka w Rudzie Śląskiej

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również