Wiadomości z Rudy Śląskiej

Przez piwnicę do nielegalnego hazardu... Funkcjonariusze KAS zlikwidowali nielegalny salon

 • Dodano: 2021-03-12 10:00

Funkcjonariusze śląskiej KAS zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier hazardowych w Rudzie Śląskiej. W lokalu zabezpieczono 5 automatów, na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom. Drugie wejście do lokalu, znane tylko stałym klientom,  prowadziło przez piwnicę.

Funkcjonariusze śląskiej KAS ustalili, że w jednym z lokali w Rudzie Śląskiej urządzane są nielegalne gry hazardowe. Po wejściu do wcześniej wytypowanego lokalu mundurowi zabezpieczyli 5 automatów do gier hazardowych oraz piloty do zdalnego sterowania maszynami.

Gotówka ukryta w... mydelniczce

W wyniku przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli również gotówkę ukrytą w piecu do wypiekania oraz w mydelniczce. Do lokalu można było również wejść z drugiej strony budynku – klatką  schodową przez piwnicę. Wejście do klatki schodowej było zabezpieczone domofonem. Do lokalu wpuszczano tylko stałych i znanych klientów.

Nielegalne automaty trafiły już do magazynów śląskiej KAS

Zatrzymane automaty stanowią dowód w postępowaniu, które wyjaśni, kto organizował nielegalne gry. Za urządzanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara administracyjna 100 tys. złotych za każdy automat oraz odpowiedzialność karna skarbowa (kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie łącznie).

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj »

 • Ehh..

  Ale Capone byłby z nich dumny.

 • Mieszkaniec

  Szkoda ze na swietochlowicach nie umia zlikfidowac

 • Dziś są już tam nowe automaty

  Dziś są już tam nowe automaty. Jak wszędzie w Zabrzu likwidowali chyba z pięćć razy a w nocy przywozili nowe.

  • Dziś są już tam nowe automaty
   2021-03-13 08:41
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • marekss

  Na Frynie raczej tak

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.