RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Przygody Rycerza Szaławiły – przed nami festyn rodzinny w SP 23!

  • Dodano: 2022-06-07 07:00, aktualizacja: 2022-06-06 14:19

Piękna i gorąca pogoda wróciła – takie warunki zdecydowanie sprzyjają figlom i zabawom! Szkoła Podstawowa nr 23 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom żądnych przygód dzieciaków. Już 10 czerwca odbędzie się festyn rodzinny „Przygody Rycerza Szaławiły”. Czego możemy się spodziewać? Zapoznaj się z programem!

Tradycji stanie się zadość!

Festyny rodzinne w Szkole Podstawowej nr 23 to coroczna tradycja, która daje dzieciom z naszego miasta wiele radości. Kolejna edycja imprezy odbędzie się już w najbliższy piątek, 10 czerwca. Tym razem organizatorzy przeniosą uczestników w bajkowy świat pełen rycerzy, książąt, księżniczek oraz walecznych dam. Tematyka będzie również nawiązywała do patrona szkoły, Jana Brzechwy.

Co w programie?

Jakie przygody będą mogli przeżyć uczestnicy? Impreza rozpocznie się o 16:00 uroczystym otwarciem i występami klasowymi. Występy dzieci będą nawiązywały tematycznie do motywu imprezy, twórczości Jana Brzechwy oraz tradycji śląskich. Na milusińskich czekają przeróżne konkursy, w tym sportowe i plastyczne. Odbędzie się również konkurs na najlepsze przebranie nawiązujące do motywu rycerskiego. Imprezę uświetni występ Grzegorza Poloczka. W trakcie całego festynu będzie można spróbować pysznego ciasta, potraw z grilla oraz tradycyjnej pajdy z tustym. Festyn zakończy się ok. godziny 20:00.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.