Wiadomości z Rudy Śląskiej

Razem możemy więcej! Finał zbiórki na rzecz samotnej matki i jej niepełnosprawnego syna

 • Dodano: 2021-12-28 11:45, aktualizacja: 2021-12-28 12:59

Rudzki Kebab Bodrum po raz kolejny pomógł potrzebującym! W ubiegły wtorek zakończyła się zbiórka żywności, detergentów i środków do higieny osobistej na rzecz 25-letniej samotnej matki i jej 5-letniego niepełnosprawnego syna. Zebrane rzeczy zostały już przekazane rodzinie.

Finał zbiórki na rzecz 25-latki samotnie wychowującej niepełnosprawnego syna

We wtorek 21 grudnia zakończyła się charytatywna zbiórka "Razem Możemy Więcej" organizowana przez Kebab Bodrum w Rudzie Śląskiej. Od 9 grudnia wszyscy, którym los matki samotnie wychowującej niepełnosprawnego syna nie był obojętny, mogli oddawać żywność, detergenty i środki do higieny osobistej.

W ubiegły wtorek wszystkie rzeczy zostały przekazane 25-letniej Darii i jej 5-letniemu synowi. W ramach akcji zebrano między innymi wiele słodyczy, makarony, ryże, mąki, kawy, herbaty, proszki do prania, mydła, żele pod prysznic, pampersy, chusteczki nawilżane, ubrania, zabawki, a nawet pralkę!

– Wczoraj tj. 22.12.2021 przekazaliśmy wszystkie produkty Darii i synowi. Byli zaskoczeni, szczęśliwi! – przekazuje Kebab Bodrum w Rudzie śląskiej poprzez media społecznościowe.

5-letni chłopiec cierpi na szereg zaburzeń. Ma stwierdzony autyzm, specyficzne zaburzania zachowania, zaburzenia mowy i języka, zaburzenia psychoruchowe. Kolejne wizyty u lekarzy przynoszą nowe diagnozy. Ostatnio u chłopczyka zdiagnozowano alergię oraz wzmożone napięcie mięśniowe. Opiekuje się nim tylko 25-letnia mama, która większość pieniędzy poświęca na leki i rehabilitację synka.

Halembski Kebab Bodrum pomaga potrzebującym

To już nie pierwszy raz kiedy Kebeb Bodrum aktywnie włączył się w pomoc osobom potrzebującym. W lipcu br. wyznaczono dzień, podczas którego cały dochód ze sprzedaży kebabów został przekazany na rzecz zbiórki na wózek inwalidzki dla 13-letniej Mai. W ramach akcji zebrano ponad 4 tysiące złotych.

Do akcji na rzecz samotnej matki i jej 5-letniego synka włączył się portal RudaSlaska.com.pl i Silnet Media.

Zobacz także

Komentarze (4)    dodaj »

 • Jaro

  Fajna akcja, ale pytam się gdzie ojciec tego dziecka?

 • Kasia

  Niestety facet nie ma jak by sprostać w opiece pewnie. Podziwiam matkę i życzmy im wytrwałości ❤️

 • Jadwiga

  uciekl do Afryki

 • Adolf

  fajna akcja a kebaby tam mają najlepsze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.