Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda grilluje. Gwiazdą wieczoru był Grzegorz Poloczek

 • Dodano: 2019-07-22 08:45, aktualizacja: 2019-07-22 09:50

Miasteczko rowerowe, sadzenie drzewek, pokaz akrobatyki rowerowej w wykonaniu Piotra Bielaka, występ Grzegorza Poloczka oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych przygotowano w ramach niedzielnej pikniku, który odbył się pod hasłem “Ruda grilluje”. Impreza została zorganizowana na zrewitalizowanej hałdzie przy ul. 1 Maja w Rudzie Śląskiej.

W niedzielę na zrewitalizowanej hałdzie przy ul. 1 Maja odbyła się impreza pod hasłem “Ruda grilluje”. Pomimo przelotnych opadów deszczu, w wydarzenie wzięło wielu mieszkańców Rudy Ślaskiej. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in.: konkursy, zabawy, miasteczko rowerowe, znakowanie i bezpłatne przeglądy rowerów.

- W niedzielę na Górze Antonia naprawdę się działo! Pogoda na samym starcie nie wróżyła sukcesu tego wydarzenia, ale wszystko się zmieniło! Było mnóstwo atrakcji, takich jak sadzenie roślin na szczycie góry, malowanie obrazków, puszczanie wielkich baniek, Nordic Walking, a także pokaz akrobatyki rowerowej, czy występ Grzegorza Poloczka. Mamy piękny widok z tej góry! - napisał na swojej stronie radny Rafał Wypior.

Mieszkańcy byli pod dużym wrażeniem zdolności Piotra Bielaka, który zaprezentował swoje umiejętności z zakresu akrobatyki rowerowej. Gwiazdą wieczoru był Grzegorz Poloczek.

Zobacz także

Komentarze (7)    dodaj »

 • Olo

  Wiecej ja 5 min tam nie szlo wytrzymac nie mam pojecia jak mozna pisac takie bzdury a o grilowaniu nie wspomne tam nawet stoiska z piciem nie bylo zeby dziecku kupic a co dopiero cos zjesc masakra

 • Tyjo

  We Siemcach było lepij boł Matołusz, a wuszty boły za darmo! Godali że bydzie dobrze i Jarosław tyz boł! Fest mie sie podobało, a sam ta szmata trzaskowskskiego beznadziejno!!!!

 • Dziadek

  Byliśmy z wnuczką licząc na dodrą zabawę..Zrezygnowaliśmy po pół godzinie.Pan Poloczek delikatnie mówiąc przynudzał zamiast bawić publiczność.A z tymi grillami i kiełbaskami ...lepiej nie mówić!

 • Reguła

  Grzegorz to zgryźliwy gość, teraz to Pan piosenkarz a nie kabareciarz!

 • Bozena

  Byłam tylko chwilę ,ale zapowiadało się dobrze.Piekny widok z tej góry

 • Xzy

  Ruda grilluja haha nawet kielbasy nie szlo kupic Daremne

 • Rudzianin

  Nie byłem zobaczyć ale jak nie szło kiełbaski kupić to lipa trochę

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.