Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruda Śląska: Przed nami kolejne spotkanie z cyklu "Kino dla Kobiet"

  • Dodano: 2023-11-22 13:30, aktualizacja: 2023-11-22 14:33

Już w następny piątek w kinie Patria odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kino dla Kobiet. Impreza dla pań startuje 1 grudnia o godzinie 17:00. Podczas wydarzenia na rudzianki czekać będzie mnóstwo atrakcji, śmiechu i zabawy! 

Kino dla Kobiet w Kinie Patria!

Raz na jakiś czas Kino Patria otwiera się tylko dla płci pięknej. W piątek 1 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kino dla Kobiet. 

- Kino dla Kobiet jest już w pewnym sensie marką pozytywnych spotkań. Wyjść z domu, oderwaniu się od codzienności, spotkań ze znajomymi, poplotkowaniu, ale również przypomnieniu nam o profilaktyce. Przypominamy Paniom jak ważne jest dbanie o związek z samym sobą - mówi Marta Glamb, organizatorka Kina dla Kobiet.

Spotkania w ramach cyklu "Kino dla Kobiet" w Kinie Patria stale cieszy się ogromną popularnością wśród rudzianek i nie tylko. 

Najbliższe Kino dla Kobiet już 1 grudnia

Tematem grudniowego spotkania będzie szeroko pojęty rozwój kobiet. Wśród prelegentów znajdą się m.in.:
Iwona Łatacz, Katarzyna Szymanek, adwokat Justyna Orlińska, oraz Anna Gierszyńska.

- To fantastyczna inicjatywa, która doda im jeszcze większej siły i pewności siebie. Kobiety odgrywają niezwykłe ważną rolę w społeczeństwie i zasługują na wszelkie wsparcie, które pomaga im rozwijać swoje umiejętności i talenty - mówi Marta Glamb, organizatorka Kina dla Kobiet.

Oprócz tego rudzianki będą mogły bezpłatnie  m.in. skorzystać z zabiegów kosmetycznych, czy skosztować przysmaków przygotowanych przez lokalnych producentów. Na zakończenie spotkania wyświetlony zostanie film "Ślicznotka 2".

Komentarze (2)    dodaj »

  • tomex

    to fakt

  • Rudolf

    Miejscowe monopolowe znów przeżyją oblężenie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również