Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzianin napadł na pocztę i nożem sterroryzował pracownicę! Teraz odpowie za rozbój

 • Dodano: 2019-11-25 10:30

Na wniosek rudzkich śledczych, sąd tymczasowo aresztował 50-latka, który napadł na placówkę pocztową. Sprawca sterroryzował nożem pracownicę i zażądał wydania pieniędzy. Okazało się, że mężczyzna dopiero co opuścił zakład karny. Teraz odpowie za rozbój z użyciem noża oraz inne kradzieże.

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z komendy w Rudzie Śląskiej. Już po kilku dniach sprawca wpadł w ręce policjantów. Jak się okazuje rudzianin w ubiegłym miesiącu, opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa.

Materiał dowodowy, który zebrali śledczy i prokurator pozwolił przedstawić sprawcy zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Policjanci ustalili, że 50-latek przebywając na wolności, dokonał jeszcze kilku innych przestępstw, głównie kradzieży. Podejrzany jest między innymi o kradzież portfela z zakrystii jednego z rudzkich kościołów. Kryminalni cały czas zbierają informacje na temat przestępstw, za które odpowiedzialny jest zatrzymany.

Na wniosek śledczych i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował 50-latka na 3 miesiące. Z zebranego dotychczas materiału wynika, że recydywista znów spędzi kolejnych kilka lat swego życia w więzieniu.

Rudzianin napadł na pocztę i nożem sterroryzował pracownicę! Teraz odpowie za rozbój

Zobacz także

Komentarze (8)    dodaj komentarz »

 • hhhhh

  A kaczyński na wolności,...

 • Nika

  Może w końcu ktoś się obudzi i postara się o założenie monitoringu w tej placówce. Kolejny napad i nikt nie potrafi wyciągnąć wniosków. Oby nie było kiedyś za późno :(

 • RSA

  Taki borok z tego chopa na zdjęciach. Brawo policja.

 • jw

  Wygląda jak menel po kilku latach picia a dopiero wyszedł z wiezienia wiec powinien być "wypoczęty"

 • Hanys

  Dobra robota. Bravo

 • Ula

  Zbyt dobre warunki mają w więzieniu, dlatego tak chętnie tam wracają. Powinni zagonić ich to prac społecznych przy segregacji śmieci, odśnieżaniu itp.Niech zapracują na swoje utrzymanie!!!

 • Tmfee

  Co mu innego pozostalo w tym wieku . Wroci gdzie jego miejsce ... Jesc dostanie , lozko , opieke medyczna za zime w sam raz

 • olo

  A towarzystwo jakie doborowe... strach się bać

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.