Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzianka ma szansę jechać na Mistrzostwa Europy! Potrzebuje jednak naszej pomocy

 • Dodano: 2024-05-10 13:45, aktualizacja: 2024-05-13 10:10

Już niebawem w Szwajcarii odbędą się Mistrzostwa Europy w Aerobiku Sportowym. Szansę na występ podczas zawodów mają zdolne dziewczyny ze Studia OK, sekcji Aerobiku Sportowego. Jedną z nich jest nasza rudzianka, Wiktoria Mierzwa!

Aby spełnić marzenia

Mamy w naszym mieście wiele utalentowanych osób. Do ich grona należy Wiktoria Mierzwa, trenująca aerobik sportowy. Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w Aerobiku Sportowym w Szwajcarii, na które Wiktoria, wraz z 2 utalentowanymi koleżankami z sekcji aerobiku sportowego, mają szansę pojechać. Sprawę nagłośniła grupa Młoda RUDA, która promuje młode, rudzkie talenty. 

Mistrzostwa Europy odbywają się w terminie 30 maja – 2 czerwca tego roku. Wyjazd na zawody wiąże się jednak z kosztami. Założono zbiórkę, aby dać dziewczynom szansę na zaprezentowanie się na arenie międzynarodowej!

- Zawodniczki występują w kategoriach Cadet, Junior i Youth. Są wielokrotnymi medalistkami podczas zawodów w Polsce oraz reprezentowały Polskę podczas Mistrzostw Świata i Europy we wcześniejszych sezonach. Są zdolne, zdeterminowane i bardzo chcą pojechać – czytamy w opisie zbiórki.

Jeżeli chcecie wesprzeć dziewczyny w spełnieniu marzenia o wyjeździe na Mistrzostwa Europy, możecie wpłacić dowolną kwotę na zbiórkę – wystarczy kliknąć poniższy baner!
 

 

Komentarze (7)    dodaj »

 • Bhs

  To miasto nie moglo sfinansowac? Żenada

 • Mieszkaniec

  Szkoda że nowe Władze miasta wypłaca sobie zaraz gigantyczne premie za zwycięstwo w wyborach zamiast np pomóc dziewczynom spełnić marzenie. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Gdyby tak zrezygnować z 1 vice np najsłabszego ze stada takiego Morka i przekazać jego pensję na wspieranie talentów w mieście stypendia lub nagrody dla utalentowanych młodych mieszkańców można by obdarować i pomóc sporej grupie a i jeszcze by kasy zostalo. Lepiej za to wspierać swoich mniej utalentowanych kolesi...

 • Daj daj daj

  800 *6 miesięcy i na nic nie trzeba zbierać

 • :-)

  4800 zł

 • Venus

  Miasto powinno wesprzeć zdolne zawidniczki.

 • Marek

  Młoda uzdolniona młodzież nasz z Rudy Śląskiej aż się serce kroi , żeby prosić się o możliwość zaistnienia na arenie międzynarodowej. I tu się rodzi pytanie gdzie władza miasta gdzie fundusze na rozwój sportu a tylko bezsensowne jakieś inwestycje . Podziękujemy naszym włodarzą szczególności temu mizernemu Mejerowi biegaczowi o siedmiu boleści

 • Obiektywnie

  Podziękowaliśmy wybierając na kolejną 5 letnią kadencję gościa który nic nie robi dla rozwoju sportu (swoją drogą wielkiego wyboru nie mieliśmy). Prawda jest taka że zapisując dziecko do klubu sportowego musisz zadać sobie pytanie czy Cię na to stać. Każda dyscyplina rządzi się innymi prawami i innymi kosztami od miesięcznej opłaty po stroĵ aż do oplat za zawody i dojazd na te zawody. Wszystko leży oczywiście po stronie rodzica. Komercja dopadła również kluby sportowe.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również