Wiadomości z Rudy Śląskiej

Rudzianka walczy o nagrodę Influencers LIVE Award! Oddaj swój głos!

  • Dodano: 2022-04-20 07:45, aktualizacja: 2022-04-20 10:31

Pani Aneta Jokisz na co dzień pracuje w Huta Pokój Profile. Jednak po godzinach prowadzi dwa blogi – jeden z nich został wyróżniony, dzięki czemu rudzianka zakwalifikowała się do plebiscytu dla najlepszych twórców internetowych w Polsce. Jedyne czego potrzeba, to naszych głosów!

Hutniczka i influencerka

Pani Aneta Jokisz od 15 lat zajmuje się hutnictwem. Prywatnie jest żoną, mamą dwójki dzieci oraz internetowym twórcą! Swoją przygodę z blogami zaczęła 16 lat temu.

- Pomysł na rozpoczęcie działalności w Internecie przyszedł jeszcze za czasów moich studiów, a studiowałam wtedy Edukację Informatyczno-Techniczną na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Te kilkanaście lat temu, to był czas, gdzie jeszcze nie we wszystkich domach można było znaleźć komputer, już nie mówiąc o Internecie. Ukończony kierunek dał mi wtedy przygotowanie do roli nauczyciela, ale i dzięki niemu, mogłam podjąć pracę w przemyśle ciężkim. Kupując swój pierwszy komputer, będąc jeszcze na studiach, rozpoczęłam swoją pierwszą działalność w Internecie jako anonimowy bloger na portalu ONET – mówi pani Aneta.

Od 9 lat swoją pasję dzieli z mężem i dziećmi – współtworzą bloga „Nasza Droga Do”, na którym umieszczają wpisy ze swoich wspólnych podróży. Poza tym rudzianka prowadzi stronę Zabawy Dzieci, która została zauważona i wyróżniona w konkursie dla internetowych twórców.

Zabawy dzieci

Kreatywne pomysły na zabawę

Wyróżniony w konkursie blog powstał zaledwie 2 lata temu. Pomysł na stworzenie strony z pomysłami na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi powstał z potrzeby chwili, w czasach ciągłych lockdownów.

- Strona powstała w czasach lockdown’u związanego z koronawirusem, z myślą o wsparciu rodziców i nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej, którzy poszukują kreatywnych zabaw i prac plastycznych dla dzieci. – mówi rudzianka.

Oprócz strony, Pani Aneta prowadzi także media społecznościowe, w tym kanał YouTube, który chętnie oglądają również dzieci. Jej zaangażowanie i kreatywne pomysły sprawiły, że została nominowana w kategorii Twórca/Twórczyni Roku w konkursie Influencers LIVE Awards.

Jak oddać głos?

Aby rudzianka mogła cieszyć się zwycięstwem w plebiscycie, potrzebuje naszych głosów. Strona pani Anety została zakwalifikowana do kategorii Edukacja. Aby oddać głos, wystarczy wejść w poniższy link, a następnie kliknąć na pasek „Głosuj”. Głosowanie trwa do 24 kwietnia do godziny 12:00!

ODDAJ GŁOS!

Komentarze (3)    dodaj »

  • Misiek

    Smutny ten niedźwiedź...

  • leon

    Ten wykrok robi wrażenie

  • Alfred

    To nie wykrok ino bajtel w stroju spidermana

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również