Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Sabina Richter - miss Rudy Śląskiej 2012

 • Dodano: 2012-10-01 11:00, aktualizacja: 2015-10-01 14:19
Sabina Richter, mieszkanka Rudy Śląskiej, studentka na kierunku socjologia reklamy i zachowań konsumentów na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Pasjonuje się górskimi wyprawami.  
 
 
Czy jest Pani zaskoczona werdyktem? 
Jak najbardziej, jestem bardzo zaskoczona - zazwyczaj wygrywają dziewczyny wysokie, fotogeniczne. Ja mam 169, 5 cm wzrostu, to niewiele jak na konkursy piękności. Nie wiedziałam czy mam szanse...
 

Pani również jest wysoka. A przecież kryteriów wyboru było wiele. Zresztą czytelnicy Wiadomości Rudzkich zdecydowali tak jak jury. 
Z pewnością pomogło mi to, że od dziecka tańczę, występuję na scenie przed publicznością. 
 

Który moment podczas gali był najbardziej nerwowy? 
Mobilizujący stres towarzyszył mi cały czas. Najbardziej przy pokazie sukni ślubnych - nie miałyśmy oficjalnej próby, każda z nas bała się drobnych problemów technicznych z suknią. Do tego chodzenie na szpilkach w tak wolnym tempie jest trudne. Pomimo tego, że na co dzień w pracy chodzę na obcasach ( uśmiech). 
 

Czy brała Pani udział w podobnych konkursach? 
Nie, to jest pierwszy konkurs, w którym brałam udział. Zresztą długo się zastanawiałam nad udziałem, gdyż niestety reputacja tego konkursu nie była najlepsza. 
 

Trzeba było Panią namawiać? 
Namówiła mnie koleżanka, która brała udział w tym konkursie. Teraz z pełnym przekonaniem mogę zachęcić dziewczyny do udziału.   
 
 
Teraz czas na odpoczynek? 
Nie będę długo odpoczywać - w sobotę świętowałam urodziny mojego chłopaka, a w niedzielę już byłam w pracy - jestem kelnerką w Fantasy Park Ruda Śląska. 
 
 
Najbliższe plany. 
Od poniedziałku rozpoczynam studia na kierunku socjologia reklamy i zachowań konsumentów na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Sylwester na pewno spędzę w pracy. A oprócz tego uwielbiam koty i w najbliższym czasie zamierzam jednego przygarnąć. 

 
Dziękuję za rozmowę i gratuluję. 
 
 

Zobacz także

Komentarze (15)    dodaj komentarz »

 • jo

  ale Wyscie są tepe wszyscy, wygrala bo była najlepsza i tyla :) a jak ktoś taki mądry to niech sie som zglosi albo sie nie wypowiado wogole !

 • :)

  miss to chyba po wielkości nosa wybierali ;D ... czym większe tym lepsze ... nie rozumiem werdyktu . Po drugie wybory były nieuczciwe wygrała Panienka co pracuje w Fantasy a głownym sponsorem była plaza.. czyż to nie dziwne ? nie śledziłem wyborów z zeszłego roku ale z 2009 też wygrała laska co pracowała w fantasy...:) Wytyczne: praca w fantasy parku.

 • (:()

  Przynajmniej jest co zadzierać:)

 • haha

  Hahaha głównym sponsorem plaza. Dziewczyny dostały po godzinie kręgli i bilarda. A może w Fantasy Parku procują po prostu ładne dziewczyny.

 • :)

  Nie obchodzi mnie kto wygrał ale po przeczytaniu jednego zdania nie umiem się powstrzymać od skomentowania. Dziewczyna, która była prawdopodobnie najwyższa z kandydatek(lub przynajmniej jedna z wyższych) twierdzi że jest zdziwiona ze wygrała bo przeważnie wybierają najwyższe. Sama sobie zaprzecza

 • Emila

  A te sukienki ślubne? porażka! co to zafirma?

 • kormoran

  'Jak najbardziej, jestem bardzo zaskoczona - zazwyczaj wygrywają dziewczyny wysokie, fotogeniczne. Ja mam 169, 5 cm wzrostu, to niewiele jak na konkursy piękności. Nie wiedziałam czy mam szanse...'No urocze, dziewczyna chce grać teraz skromnisię i neguje fakt, że jest fotogeniczna i wysoka...Poza tym od kiedy 169 to mało na konkurs piękności? Scena to nie wybieg...

 • :)

  169 i pół:) więc uważaj, co piszesz;)

 • ANONIM

  MAM NADZIEJE ŻE TO POMYŁKA. TO NIE MOŻE BYĆ PRAWDA NIE

 • rudzianka

  też mam taką nadzieje, od 2008 roku nie było tak brzydkiej miss...

 • tola

  racja

 • ..

  Chyba tak ładnej :) Jeśli masz odwagę to pokaż swoje zdjęcie :)

 • :)

  "...Zresztą długo się zastanawiałam nad udziałem, gdyż niestety reputacja tego konkursu nie była najlepsza." - no to reklama dla organizatorów dość mocna :)

 • :P

  ale jaja:) to pojechała po Wiadomościach Rudzkich ;P

 • ole

  przynajmniej szczera ;D

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.