Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Śniadanie biznesowe

  • Dodano: 2016-01-07 10:30
„Porozmawiajmy o sprzedaży”
19 stycznia 2016 r. o godzinie 10:00
w Śląskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
w Rudzie Śląskiej przy ul. Karola Goduli 36
 
 
 
Gośćmi specjalnymi śniadania będą:
 
 
MAGDALENA BALCERZAK - Jak znaleźć mojego idealnego klienta i jak sprawić, aby zwrócił uwagę na moją ofertę/osobę.
 
 
MAGDALENA BALCERZAK - Ukończyła studia na kierunkach filologia angielska oraz technologia informacyjna, Absolwentka Pracowni Praktyk Trenerskich. Od zawsze wiedziała, że nie będzie pracować na etacie.
Na co dzień prowadzi własną firmę, już od 2006 roku współpracuje z jedną z wiodących firm marketingu wielopoziomowego zarządzając grupą kilkuset dystrybutorów w całej Polsce.  Od roku 2011 jest właścicielem firmy szkoleniowej, której misją jest dawanie gotowych narzędzi oraz inspirowanie ludzi i przedsiębiorców do pomnażania swojego majątku.
 
Dzisiaj jest także wiceprezesem zarządu w jednej ze swoich spółek oraz współtwórcą pierwszej całkowicie polskiej gry planszowej, która przez zabawę uczy przedsiębiorczości oraz pozytywnych nawyków finansowych. Prywatnie uwielbia podróże, aktywny wypoczynek i koty. Codziennie udowadnia, że każda kobieta może prowadzić swoją firmę z wielkim sukcesem.
 
 
 
MARCIN KĄDZIOŁKA - Jak budować biznes, a nie miejsce pracy dla siebie, czyli jak zautomatyzować firmę i przygotować ją do ewentualnej sprzedaży w przyszłości - historia prawdziwa.
 
 
MARCIN KĄDZIOŁKA - Przedsiębiorca, pasjonat internetu i nowoczesnych technologii. Absolwent Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Swoją pierwszą firmę otworzył w 2000 roku,
będąc jeszcze na studiach. Razem z Mateuszem Chłodnickim stworzył Złote Myśli – największe wydawnictwo elektroniczne w Polsce, skupiające się na tematyce rozwoju osobistego, osiąganiu sukcesu i przedsiębiorczości.
W 2007 roku w firmę zainwestował fundusz inwestycyjny MCI Management S.A.
 
 
Od 12 lat związany z rynkiem e-commerce w Polsce, obecnie Prezes Zarządu Złote Myśli Sp. z o.o. i eMentor Sp. z o.o. Uwielbia budować organizacje i pomagać ludziom odkrywać ich prawdziwy potencjał.
 
 
Poza biznesem interesuje się rozwojem osobistym oraz psychologią. Aby zachować kondycję systematycznie biega i pływa. Przebiegł Silesia półmaraton oraz Cracovia Maraton 2014. Wierzy w planowanie i cierpliwą, systematyczną pracę, która zawsze doprowadza do założonego celu. Jego życiowe motto to słowa Winstona Churchilla „nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj”
 
 
 
Udział w śniadaniu jest bezpłatny.
 
 
 
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proszę o zgłoszenie swojej obecności do dnia 15 stycznia 2016r. na adres mailowy: a.sabuda@inkubatorsl.pl lub pod nr tel. 32 342 22 30 w.104
 
 
Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń i potwierdzi możliwość udziału w spotkaniu.                                                                                                     
 
Śniadanie biznesowe to znakomita okazja do nawiązania kontaktów różnych środowisk biznesowo - społecznych.
 
 
Zapewni każdemu uczestnikowi sposobność, by bezpośrednio nawiązać nowe kontakty, odnowić stare relacje, poznać i zrozumieć innych liderów.
 
 
To również okazja do spotkania odbiorców technologii informatycznych z dostawcami tychże technologii działającymi w Śląskim Klastrze ICT & Multimediów HubClub.
 
Uczestnicy śniadania będą mieli okazję zapoznać się z ofertą Banku Zachodniego WBK, jak również skonsultować się z pracownikami Urzędu Miasta w sprawie miejskich ulg podatkowych dla przedsiębiorców i aktualnych ofert inwestycyjnych w Rudzie Śląskiej.
 

Najnowsze informacje z Rudy Śląskiej w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.