Wiadomości z Rudy Śląskiej

Straż Miejska reanimowała 39-letnią kobietę na ulicy Norwida

  • Dodano: 2021-05-25 10:30, aktualizacja: 2021-05-25 13:09

20 maja 2021 r. strażnicy miejscy podejmowali interwencję związaną ze spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym przy ul. Norwida.

Na miejscu zastali mężczyznę spożywającego alkohol oraz leżącą przy nim kobietę. W związku z tym, że nie reagowała na bodźce zewnętrzne na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe.

W trakcie oczekiwania na przyjazd karetki kobieta przestała oddychać...

Strażnicy natychmiast podjęli reanimację, w wyniku której przywrócili kobiecie czynności oddechowe. 39-latka trafiła do szpitala, a jej 28-letni partner został ukarany mandatem karnym.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Reanimacja

    To miała szczęście bo SM zatrzymała się w celu wlepienia mandatu. Jej partner dostał mandat za picie w miejscu publicznym a jej przypadkowo została udzielona pierwsza pomoc bo to ich obowiązek, brawa piękna akcja!

  • Sztygar

    Kupcie się nowe auta i skład strażników pracujących w terenie do wymiany bo tragedia. Jak tak dalej pójdzie będziecie do likwidacji.

  • Mike

    Mam nieodparte przekonanie że miała wschodni akcent... Ale o tym cicho sza, coraz więcej się widzi i słyszy ukrainskich obywateli w tej okolicy, przeważnie wstawionych i mlaskajacych na nasze dziewczyny

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.