Straż Miejska reanimowała 39-letnią kobietę na ulicy Norwida
20 maja 2021 r. strażnicy miejscy podejmowali interwencję związaną ze spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym przy ul. Norwida.
Na miejscu zastali mężczyznę spożywającego alkohol oraz leżącą przy nimkobietę. W związku z tym, że nie reagowała na bodźce zewnętrzne na miejsce wezwano Pogotowie Ratunkowe.
W trakcie oczekiwania na przyjazd karetki kobieta przestała oddychać…
Strażnicy natychmiast podjęli reanimację, w wyniku której przywrócili kobiecie czynności oddechowe. 39-latka trafiła do szpitala, a jej 28-letni partner został ukarany mandatem karnym.






![Po 122 latach koniec wydobycia w KWK Bielszowice. Ruda Śląska żegna kopalnię [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/pgg_022.webp)



















Komentarze (3) DODAJ