Wiadomości z Rudy Śląskiej

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 mogą spotkać Marcina Gortata! Oddaj swój głos!

  • Dodano: 2023-08-24 13:30

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Biskupa Wilhelma Pluty bierze udział w konkursie organizowanym przez firmę CoolPack, w którym zostanie wyłoniona najfajniejsza szkoła w Polsce! Zwycięską placówkę odwiedzi sam Marcin Gortat! Jak zagłosować?

Najfajniejsza szkoła w Polsce

Firma CoolPack organizuje konkurs na najfajniejszą szkołę w Polsce. Do 31 lipca przyjmowała zgłoszenia szkół, do rywalizacji. Kolejnym etapem jest głosowanie, które potrwa do 15 września. Szkoła, która uzyska najwięcej głosów, zyska miano najfajniejszej w Polsce i odwiedzi ją zawodnik NBA, Marcin Gortat! Ponadto 3 szkoły z największą liczbą głosów otrzymają sprzęt sportowy, zestawy motywacyjne i akcesoria od firmy CoolPack.

Kochłowicka szkoła ma szansę!

W konkursie bierze udział jedna z naszych rudzkich szkół – Szkoła Podstawowa nr 21 im. Biskupa Wilhelma Pluty. Na ten moment zgromadziła ponad 1100 głosów. Do zwycięstwa nieco brakuje, jednak dzięki wspólnej mobilizacji, uczniowie być może będą mogli spotkać się ze słynnym koszykarzem!

- Liczymy na Ciebie, razem możemy więcej! Zaproś do głosowania rodzinę, znajomych i przyjaciół – czytamy w szkolnych mediach społecznościowych.

Jak głosować?

Aby zagłosować, należy wejść na stronę coolpack.com.pl, na której pojawi się lista szkół biorących udział w konkursie. Każdy może oddać codziennie po 1 głosie na wybraną placówkę. Podczas głosowania należy podać adres mailowy, w celu przesłania kodu do głosowania. Głosowanie trwa do 15 września!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również