Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Uwaga kierowcy! Zakorkowane A4 i DTŚ w stronę Katowic

 • Dodano: 2019-10-17 08:00, aktualizacja: 2019-10-17 09:21

Spore utrudnienia w ruchu czekają osoby chcące dostać się dzisiaj samochodem do Katowic. Autostrada A4 w stronę Katowic jest zakorkowana już na wysokości zjazdu z ul. 1 Maja, z kolei DTŚ jest zakorkowana na wysokości Świętochłowic.

Na razie nie znamy przyczyny tak znacznych utrudnień w ruchu, ale kierowcy udający się w stronę Katowic powinni wybrać inne trasy.

Aktualizacja:

Ruch na A4 jest już luźniejszy, ale utrudnień można spodziewać się jeszcze przez kilka dni - zrywany jest asfalt na jednym z pasów, a zwężenie generuje korki. Koniec prac remontowych ma nastąpić 22 października. GDDKiA informuje, że trwa remont nawierzchni na autostradzie A4 na 330 kilometrze, na odcinku 1,1 km.


Źródło: Redakcja

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • a4

  Na a4, przed zjazdem na batory jest zwężka, bo coś tam remontują. Od poniedziałku bodajże. A DTŚ korkuje się zawsze rano.

 • Jo

  Ale nie na Świonach

 • Martinho

  Inne trasy? Do Katowic inaczej czyt. szybciej się nie da. Każda z prób pojechania inną drogą niż wymienione nie skróci przejazdu.

 • klp0

  dokładnie, jeśli ktoś Chce się dostać do cetrum lub "za centrum" to i tak musi pojechać DTŚ, bo przez miasto będzie tłukł się jeszcze dłużej!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.