Wiadomości z Rudy Śląskiej

W Kinie Patria odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu "Kino dla Kobiet"

  • Dodano: 2024-03-17 14:30

W ubiegły piątek w kinie Patria odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu "Kino dla Kobiet". Podczas wydarzenia na rudzianki czekało mnóstwo atrakcji, śmiechu i zabawy! 

Kino dla Kobiet w Kinie Patria!

Raz na jakiś czas Kino Patria otwiera się tylko dla płci pięknej. W piątek 15 marca odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu "Kino dla Kobiet". Spotkania stale cieszą się ogromną popularnością wśród rudzianek i nie tylko. 

- Kino dla Kobiet jest już w pewnym sensie marką pozytywnych spotkań. Wyjść z domu, oderwaniu się od codzienności, spotkań ze znajomymi, poplotkowaniu, ale również przypomnieniu nam o profilaktyce. Przypominamy Paniom jak ważne jest dbanie o związek z samym sobą - mówi Marta Glamb, organizatorka Kina dla Kobiet.

Tematem marcowego spotkania był szeroko pojęty rozwój kobiet, zdrowie oraz piękno. Wśród prelegentów znalazła się m.in.: Iwona Łatacz. Oprócz wysłuchania ciekawych wykładów rudzianki mogły skorzystać z zabiegów kosmetycznych, czy skosztować przysmaków przygotowanych przez lokalnych producentów. Na scenie wystąpiła także kapela góralska "Jacy Tacy". Na zakończenie spotkania wyświetlony został film "Miłość jak miód".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również