Wiadomości z Rudy Śląskiej

W mieszkaniu 19-latka znaleziono 500 działek metamfetaminy i marihuanę

  • Dodano: 2019-12-12 08:30, aktualizacja: 2019-12-12 08:41

Kolejną osobę podejrzaną o posiadanie narkotyków zatrzymali mundurowi katowickiego oddziału prewencji. Policjanci ze specjalnej grupy wywiadowczej pełniący służbę w Rudzie Śląskiej zabezpieczyli duże ilości narkotyków oraz akcesoria używane przez grupy pseudokibicowskie. Sprawę przejęli już śledczy z Wydziału Kryminalnego rudzkiej komendy.

Tym razem policjanci z Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, którzy dosyć często wspomagają rudzkich policjantów dokonali zatrzymania 19-latka, który posiadał przy sobie niewielką ilość narkotyków. Doświadczenie funkcjonariuszy pozwoliło na odnalezienie w mieszkaniu i pomieszczeniu gospodarczym z którego korzystał młody rudzianin 500 działek metamfetaminy, marihuanę i akcesoria, które są używane przez grupy walczących ze sobą pseudokibiców.

Rudzianin został aresztowany, a jego sprawą zajęli się śledczy z rudzkiej komendy. Prowadzący sprawę policjanci sprawdzają również u kogo mężczyzna mógł się zaopatrywać w narkotyki oraz komu je udzielał lub sprzedawał. Młodym rudzianinem zainteresowali się także policjanci z grupy zwalczającej przestępczość pseudokibiców. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również