Wiadomości z Rudy Śląskiej

W rudzkim szpitalu urodziły się kolejne trojaczki!

  • Dodano: 2020-10-20 10:15

W rudzkim szpitalu urodziły się kolejne trojaczki! Marcelina, Michał i Szymon przyszli na świat w 32. tygodniu ciąży. Dzieci oraz świeżo upieczona mama czują się dobrze.

- W sobotę na świat przyszli Marcelina (waga 1470 g), Michał (1350 g) i Szymon (1650 g). Maluszki urodziły się w 32. tygodniu ciąży, czują się dobrze, ich mama Natalia również. Po wyjściu z naszego szpitala maluchy pojadą do swojego domu w Częstochowie, gdzie czeka na nich tata Maciej. Rodzicom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia! - czytamy na stronie Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej. 

W Szpitalu Miejskim w Goduli rodzi się wiele dzieci z ciąży mnogiej, nierzadko do Rudy Śląskiej przyjeżdżają rodzice oczekujący na rozwiązanie z wielu miast Śląska. Wszystko za sprawą funkcjonującego tam oddziału neonatologii i doświadczonych lekarzy specjalizujących się w tej dziedzinie. Rudzki Szpital Miejski posiada trzeci stopień referencyjności, jeżeli chodzi o opiekę nad matką i dzieckiem.

Komentarze (2)    dodaj »

  • ja

    Szkoda ,że dla rodzących z całego regionu są miejsca w Goduli, a dla mieszkanek Rudy są kozetki, i szpital w Świętochłowicach. Nota bene Świony zaskakują pozytywnie .Pozdrawiam Personel.

  • Ja

    Ta Pani urodziła trojaczki.. Trochę wyrozumiałości, dobrze że dzieci mają fachową opiekę. Czasem jest siła wyższa

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również